anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy wygląd listy zamówień 2024

badams71
#10 Popularyzator#

Witam, czy można podsunąć jakieś pomysły, żeby lekko naprawić nowy widok listy zamówień? Nie wiem czy to ogólna aktualizacja, czy szef coś poklikał, ale od wczoraj widok jest inny, a ma parę  mankamentów.

1. Zniknęła liczba przesyłek, którą naliczył system, a mnie na przykład ułatwiało to pracę przy generowaniu etykiet na wielu przewoźników.

2. W danych kupującego są chyba dane właściciela konta, a nie dane podane do dostawy. W związku z tym, przy generowaniu etykiet na Pocztex gdy się ma umowę własną i korzysta z Elektronicznego Nadawcy, trudno jest znaleźć odpowiednik zamówienia na liście przesyłek w Nadawcy. Przykład: Adam Nowak ze swojego konta zamówił na adres i dane sąsiada Michała Kowalskiego karmę dla psa. W Elektronicznym Nadawcy mam Michała Kowalskiego, a na liście zamówień Allegro Adama Nowaka. Nick się zgadza, ale w Elektronicznym Nadawcy jest on podany w uwagach, niżej na stronie i małą czcionką, co spowalnia generowanie etykiet, a przy ponad setce zamówień na dzień czas jest bardzo ważny.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 W ostatnim czasie nie wchodziła żadna aktualizacja widoku zakładki "zamówienia". 

Czy możesz dodać zrzut ekranu, jak to dla Ciebie wygląda? Ja widzę liczbę etykiet przypisanych do danego zamówienia, dane kupującego oraz dane do wysyłki. 

w_kiwi_0-1705394347768.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Widok wrócił do poprzedniego. Nie mam w takim razie pojęcie co się wydarzyło. Nie posiadam screenów, ale jeśli sytuacja się powtórzy, to załączę w tym temacie. Dziękuję.

oznacz moderatorów