anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numer faktury

e-drogeriarenata
#7 Wielbiciel#

Firma Green-Cosmetics NIP 8982264442 mamy zaległość i chcemy ją uregulować, ale nie mamy do tej kwoty faktury. Proszę o przysłanie faktury PILNE.!!! do: cytat z e-maila "

Intrum Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz firmy ALLEGRO.pl Sp. z o.o. informuje, że pomimo wcześniejszego wezwania Pana/Pani, wierzyciel nie odnotował wpłaty dla konta o loginie: green-cosmetics.

Do zapłaty widnieje kwota w wysokości: 393.34 zł."

Z poważaniem 

Jerzy [edycja]

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@e-drogeriarenata wszystkie wystawione faktury macie tu https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/faktury

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@e-drogeriarenata Faktury znajdziesz w zakładce, którą wskazał @kostas11, po zalogowaniu się na konto, któego dotyczy to zadłużenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

eupolkowice
#7 Wielbiciel#

Ja myślę że dużo rzeczy rozumiem i umiem, ale nie rozumiem twórców Allegro, ten system blokady do siebie jest upierdliwy. Piszę do nich, proszę o fakturę którą chcę opłacić, a tu mur, to tak jakby tam były same cyborki bez mózgu. Taż to proste ja budowa cepa - klient prosi klient ma, klient zadowolony, nie traci czasu i firma ma plusy, a tak same minusy i sprawa stoi w miejscu, ciśnienie się podnosi i grozi zawałem, a ani mają to w poważaniu. Cwaniaki ci z Allegro tylko kaskę trzepać od sprzedawców, to im wychodzi doskonale.

Zdrowy i wesołych Świąt Wielkanocnych.

oznacz moderatorów