anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi? Dotyczy produktyzacja, katalog?

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Drodzy moderatorzy, możecie wyjaśnić mi o co w tym wszystkim w końcu chodzi?

W dniu wczorajszym po edycji kilkunastu ofert i dopisaniu dodatkowych i prawidłowych parametrów, udało mi się w końcu stworzyć produkty (których w katalogu wcześniej nie było) i połączyć oferty z katalogiem.W związku z czym do połączenia została mi jedna oferta, której za cholerę katalog nie chciał łyknąć.

W dniu dzisiejszym po automatycznym wznowieniu ofert, ku mojemu niemiłemu zaskoczeniu 6 z tych ofert zostało od katalogu odłączonych.W czym rzecz?Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Cześć. 🙂 Poproszę Cię o numery ofert, które zostały rozłączone z Katalogiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Proszę bardzo

12463800396

12463459526

12463445193

12463437114

12463427617

12463405451

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Spróbuj połączyć oferty ponownie z utworzonymi produktami w Katalogu. W systemie nie widzę żadnej historii produktowej dla tych ofert. Jeśli problem się powtórzy, to prześlij mi też kody EAN i przekażę oferty do ręcznego połączenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Kody EAN w tej kategorii przy wystawianiu i tworzeniu produktu nie są wymagane (są opcjonalne).Tym bardziej, że są to przedmioty wiekowe które kodów EAN nie posiadają.Najśmieszniejszym i najbardziej irytującym jest to, że przy próbie połączenia z katalogiem oferty już istniejącej, jedynym parametrem który jest wymagany jest właśnie ... EAN.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Szopki ciąg dalszy.Ostatnio po wznowieniu aukcji 6 ofert zostało rozłączonych z katalogiem.Po jednym dniu zostały ponownie automatycznie połączone.Nie wiem czy to było po interwencji kogoś z moderatorów czy w inny sposób.Dzisiaj kolejne wznowienie i na chwile obecną 3 aukcje znowu rozłączone.Czy ta zabawa będzie już trwać cały czas?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Bez konkretnych numerów niestety nie będę w stanie sprawdzić co się wydarzyło w ofertach, o których piszesz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Proszę bardzo 12473702200, 12473701329, 12473695145

Wygląda to tak, jakby produkty  były usuwane z katalogu, bo nijak nie mogę ich teraz znaleźć.

oznacz moderatorów