anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Potwierdź że jesteś człowiekiem"

Nicon1972
#8 Zapaleniec#

To już przesada

Ja już nawet nie mogę wejść na stronę główną nie widząc tego captcha .

Ba, jeśli dojdę do okna logowania , dwustopniowego logowania !!!!!. Zaraz po zalogowaniu wyskakuje ponownie ta układanka i ponownie " potwierdź że jesteś człowiekiem" już nie wspomnę że w trakcie przeglądania stron po zalogowaniu co 30 sekund to samo , nawet jak odejdę na chwilę od laptopa i wracam już czeka na mnie układanka tego captcha.

Mam czysty system . Próbowałem na innych przeglądarkach . Wszędzie to samo. Śmiać mi się chciało jak kupiłem nowy komputer . Oryginalne oprogramowanie ...........i  bah pierwsze wejście na allegro i "potwierdź że jesteś człowiekiem"

Uprzedzę osoby które zadają pytania lub dają jakieś dziwne rady żeby wyłączyć wszystkie dodatki adblocki itp. Przeglądarka/i    są "gołe"

System mam zabezpieczony oryginalnymi pełnymi wersjami programami antywirusowymi.

Co jeszcze mogę zrobić ? - przejść na **piiip** itp.? (robię to już coraz częściej)

Dostawca mojego internetu to Vectra. Bez stałego IP. I nie mam zamiaru go zmieniać bo serwis mam w razie czego w 1 godzinę i żadna inna netia czy inne coś nie równa z nią się moim przypadku

Najbardziej jednak rozbawiło mnie to jak dostałem odpowiedź z działu technicznego allegro.

Gość ,zapewne kierownik całego działu IT jeśli takowy tam istnieje , bardzo mądry człowiek zapewne ,poradził mi że muszę kupić nowy system operacyjny żebym mógł korzystać bez utrudnień z portalu allegro i zmienić dostawcę internetu. Brawo pomyślałem .Orzeł pierwsza klasa.

Nie oczekuję odpowiedzi na mój post . Chyba że bardzo konstruktywny od osób kompetentnych.

Dzięki.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

Ziolko39
#21 Demiurg#

To nie jest odpowiedź > dziwię się tym tym wpisom o "captcha" > ja też mam Vectrę > na komputerze stacjonarnym Win7 + Comodo Dragon + Internet Security Comodo > na laptopie Win10 + Comodo Dragon + Internet Security Comodo. Loguję się na Allegro bez problemów > capthy nie widziałem już bardzo, bardzo dawno. Mam też w zapasie Operę, Firefoxa, Vivaldi i Chrome > na żadnej się z tym nie spotkałem.

oznacz moderatorów

Nicon1972
#8 Zapaleniec#

Ale kolego nikogo nie interesuje że nie masz z tym problemu. Prosiłem o ewentualną odpowiedź kogoś kto może coś o tym powiedzieć. Więc chwalenie się  czego ty nie masz jest nie na miejscu. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Nicon1972 To nie jest chwalenie się tylko zwrócenie uwagi, że to Ty masz coś nie tak z systemem, z programem antywirusowym ew z przeglądarką. Coś co zwróciło uwagę zabezpieczenia zewnętrznego (tego określonego na zielono, na pasku adresu) Ale jeżeli Ci nie pasują moje wpisy to sobie odpuść głupie komentarze.

oznacz moderatorów

Nicon1972
#8 Zapaleniec#

Czytaj ze zrozumieniem kolego. Jakieś punkty za monety zbierasz tymi wpisami? Nie masz zielonego pojęcia o problemie..Glupi komntarz , też coś.  Masz rację ,nie pasują mi Twoje jałowe  puste komentarze więc sobie daruj.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Nicon1972 Jeżeli wiesz wszystko lepiej to po co ten wpis. Jakby Allegro coś zrobiło to dotyczyło by to wszystkich użytkowników, a nie wybiórzo niektórych. To Twój komputer powoduje właczenie się zabezpieczenia > ale do Ciebie to nie może dotrzeć . jesteś zadufany w sobie i odporny na wiedzę.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Legenda głosi że allegro chcą przejąć kosmici ,włodarze trzęsą portkami i robią rutynowe kontrole . Szkoda tylko kosmitów ,bo jak to przejmą to mogą gorzko pożałować.

oznacz moderatorów

Nicon1972
#8 Zapaleniec#

Po co twój wpis ? Prosilem o komentarz osoby kompetentne ktore mają wiedzę na ten temat i mogą mi coś  doradzić a ty do nich nie nie należysz. Proszę nie udzielaj się już. . Jak nie masz problemu to po co wogule się odzywasz? Co za pacjent . Żegnam cie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

To przypomina "kopanie się z koniem" Niestety niektórzy są strasznie odporni na wiedzę.

oznacz moderatorów

Nicon1972
#8 Zapaleniec#

Super riposta , ale czy tu człowieku nie rozumiesz co ja piszę?! Nie masz wiedzy , nie rozumiesz że jesteś tu nie mile widziany???. Odporni na wiedzę ?????. Jakie przydatne informacje przekazałeś żeby mówić że jestem "odpoprny" na wiedzę ?  . Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie a takie mniemanie z reguły mają tylko kmioty.Proszę nie pisz więcej . Nie masz racji , chciałeś błysnąć ale ci nie wyszło. Nie mam zamiaru już się z tobą przepychać. ŻEGNAM .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Nicon1972 Cześć. 🙂 Prześlę Twoje zgłoszenie do Działu Technicznego, ale potrzebuję zrzutów ekranu obrazujących problem (z widocznym paskiem URL, datą i godziną), a także IP. Zweryfikujemy tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Nicon1972
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Postaram się zrobić to jak najszybciej

oznacz moderatorów

antyvlad
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj mam podobny problem. Co chwilę komunikaty o błędzie. Nie mogę wysłać wiadomości do klienta mimo, że wcześniej z nim rozmawiałem. To samo dzieje się na komputerze w przeglądarce Opera oraz w aplikacji na telefonie.

oznacz moderatorów

kolurw
#8 Zapaleniec#

To delete the Captcha.info permission to send notifications to your Google Chrome browser, follow the below steps. These steps are for Google Chrome running on Windows and Mac devices.

 

  1. In the top right corner, click on Chrome’s main menu button, represented by three vertical dots. When the drop-down menu appears, click on “Settings“.
  2. Chrome’s “Settings” menu should now be displayed, scroll to the bottom of the page and click on “Advanced“.
  3. In the Privacy and Security section, click on “Content settings“.
  4. Click on “Notifications“.
  5. Find the Captcha.info site and click the three vertical dots button next to it, then click on “Remove”.
oznacz moderatorów

kolurw
#8 Zapaleniec#

Po naszemu 

1 ...

2 prywatność i bezpieczeństwo

3 ustawienia witryn

4pop up i przekierowania

5zaznacz nie zezwalaj

6 daj znać czy działa

oznacz moderatorów

kolurw
#8 Zapaleniec#

Ja używam win 8 lub 10 i tylko windows defender pozostałe anty vir uważam za syf zbierający dane. Win def też zbiera ale przynajmniej do systemu którego używam. Jeśli masz inne kasper czy nortonantyvir odinstaluj sprawdź tylko na win def czy nadal wyskakuje. Aktualizuj go sprawdź czy w panelu sterowania w zakładce programy i finkcje coś się nie dodało przez przypadek.

Podsumowując

1 Sprawdź tylko na aktualnym windows defender

2 Sprawdź w programy i funkcje

Moim zdanie masz vir jakiś to nie jest normalne vir albo bot albo scrypt coś ci chodzi i obciąża

i inni to blokują albo sam capthca jest virem szukaj.

Daj znać bo mnie ciekawi:)

oznacz moderatorów

kolurw
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

kolurw
#8 Zapaleniec#

Na tej stronie w dowolnym miejscu używając chrome naciśnij prawy myszki i wybierz przetłumacz na polski jeśli tak wolisz to ci wiele rozjaśni powodzenia

oznacz moderatorów

kolurw
#8 Zapaleniec#

Nie radzę instalować dodatków do zwalczania tego bo to też może być s...

oznacz moderatorów

Nicon1972
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Ci . Sprawdzę Twoje bardzo konkretne rady. Tego oczekiwałem.  Jak tylko wrócę z urlopu wszystkie je sprawdzę i odpowiem czy działają .Jeszcze raz dziękuję. 

oznacz moderatorów