anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z blokadą konta art.2.12 powiązanie konta.

Aju2000
#7 Wielbiciel#

Nie miałam innego konta na allegro. Jest to moje pierwsze konto które prowadzę od ponad roku  i właśnie zostało zablokowane otrzymałam taką formułkę nformujemy, że na Twoje konto wprowadziliśmy częściowe ograniczenia funkcjonalności w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze uzasadnione obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro. Nie wiem o co chodzi allegro milczy. Ktoś pomoże?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#19 Nestor#

@Aju2000 

Odpowiadaj na e-mail który dostałeś. Tu Ci nikt nie pomoże. Tą sprawę załatwisz tylko z DB.

Pytaj o jakie konto chodzi, kombinuj. Bombarduj e-maili codziennie.

Poczytaj jak to wygląda w rzeczywistości bo to jest dość dziwne.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/forums/searchpage/tab/message?advanced=false&allow_punctuation=fal...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na takie sankcje podobno można się narazić nawet korzystając z tego samego wi-fi co osoba która ma jakiś problem z kontem.

oznacz moderatorów

Aju2000
#7 Wielbiciel#

Blokada art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze uzasadnione obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Aju2000 Z takiego powodu to trudny temat, zawsze są problemy i często kończy się nie odblokowaniem, ale wszystko tylko z działem bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

A no właśnie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Aju2000 temat blokady konta można wyjaśniać tylko z Działem bezpieczeństwa, widzę, że prowadzisz już korespondencję w tej sprawie (nr 35578777). Poczekaj proszę na odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów