anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co tu chodzi?

Krekels
#9 Pomysłodawca#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam może tu mi ktoś wytłumaczy ,o co tu chodzi? Dżiś o godzinie 12.39 wpadły mi 2 zamówienia Allegro one .I przypisali mi kuriera DPD,który odbiera paczki u nas o godzinie 11 rano. Kurier UPS będzie dopiero odbierał dziś paczki..Moją uwagę zwróciło to że mam czas na wysłanie tych dwóch paczek do dzisiaj .Mam ustawioną wysyłkę tego samego dnia tylko dla Inpostu.Konsultant allegro twierdzi że to moja wina i pkt zostaną mi odjęte z jakości sprzedaży za te 2 przesyłki.Mam pytanie co mam zrobić w takiej sytuacji ,na którą nie mam żadnego wpływu ?

Wysyłka w terminie miałem cały czas 100%,aktualnie odjęto mi już 4 pkt nie dawno za taką samą sytuację jak dziś 

232
Liczba zamówień
231
Liczba zamówień wysłanych zgodnie z deklaracją
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Krekels
#9 Pomysłodawca#

Nr zamówień

d3996410-175c-11ef-872f-b7723a78a0f3

5f590950-175e-11ef-8be5-2f43611b22c4

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krekels przewidywany czas dostawy obliczamy na podstawie Twoich historycznych danych na temat wysyłania oraz Twojej deklaracji, czas do którego się odnosisz pokazuje do kiedy powinieneś nadać przesyłkę, aby kupujący otrzymał ją zgodnie z przewidywanym czasem dostawy, natomiast jeśli kurier odbierze je dopiero jutro, nie otrzymasz ujemnych punktów. 
Jedyne zamówienie za które otrzymałeś ujemne punkty w ciągu ostatnich 30 dni zostało złożone 13 maja 2024 o 08:05, a kupujący otrzymał je 16 maja 2024 o 13:16. 


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Krekels
#9 Pomysłodawca#

@la_nika dzięki ,konsultant wtedy wprowadził mnie w błąd,bo twierdził twardo że punkty zostaną mi odjęte i nic nie może poradzić .

A co do tego zamówienia z 13.maja to o 8.05 nie widzę żadnego .ale o 10.05 było zamówienie czy to chodzi o to zamówienie? Byłbym wdzięczny gdybyś to sprawdziła raz jeszcze 

oznacz moderatorów