anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obowiązkowe Kody EAN - problem przy wystawianiu produktu

Technoana
#8 Zapaleniec#

Witam, Ktoś na aukcji wystawił produkt z danym kodem EAN, teraz ja również chce wystawić ten sam produkt z tym samym EAN kodem i przy wystawianiu allegro z automatu proponuje mi produkt, który ma ten sam ean z tym, że ten produkt zawiera błędy i chciałabym wystawić produkt z poprawnymi danymi, a nie ten proponowany przez allegro. 

Mam również do wystawienia produkt z kodem ean, który ktoś użył do innego produktu i pytanie moje brzmi jak mam wystawić produkt bez konieczności wyboru tego co mi allegro proponuje, jest to strasznie uciążliwe i uniemożliwia mi wystawienie produktu. 

Poniżej przykład tego co mi wyskakuje po wpisaniu kodu ean. Mogę jedynie uzupełnić dane z błędami.

Screenshot_8.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Koresponduję z Allegro w podobnej sprawie, tylko do tego dochodzą jeszcze problemy przy zgłaszaniu błędów, że czasami formularz nie reaguje.

Z tym połączeniem trzeba uważać, bo w regulaminie jest zapis, że sprzedający odpowiada za opis oferty, więc łącząc produkt potwierdzasz, że dane są zgodne z ofertą - co za tym idzie, telefony od kupujących, że a tu w parametrach czajnik jest biały, a przyszedł zielony. Miało zostać wprowadzone rozluźnienie pomiędzy wymaganymi parametrami dla produktu właśnie na takie sytuacje, ale chyba nie wprowadzili tego we wszystkich kategoriach.

Niby można wystawić ofertę bez połączenia produktu, tylko trzeba mieć już spełnione 1% połączeń.

Strasznie pogmatwana ta wymuszona produktyzacja...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM "Koresponduję z Allegro w podobnej sprawie, tylko do tego dochodzą jeszcze problemy przy zgłaszaniu błędów, że czasami formularz nie reaguje." - bo któregoś z pól formularza (nie pamiętam już którego, bo ostatnio coś zgłaszałem ponad 2 miesiące temu), nie można wybrać jako ostatniego (trzeba to zrobić wcześniej), gdyż wtedy klikanie w "zgłoś" nic nie daje😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere  Teraz przy niektórych produktach jest tak, że nawet jak się wejdzie w link i od razu kliknie zgłoś, to nie reaguje 🤣

Dostaję tylko zwrotkę (400). Błąd jak zwykle bez opisu, nawet komunikatu brak.

DarkStoorM_0-1600356980639.png

 

/ update

Ale to bez sensu, właśnie ogarnąłem, że jedno z wadliwych pól to Cechy Dodatkowe.

W produkcie ktoś wpisał sobie w Cechach Dodatkowych w jednym polu "cicha praca,regulacja temperatury od 35°C do 70°C,wentylator" i z jakiegoś powodu formularz to odrzucał. Po usunięciu tego przeszło. Poszperam jeszcze, może coś jeszcze znajdę. Dziwne, że takie coś przy wystawianiu przechodzi normalnie.

Coś chyba popsuli z parsowaniem niektórych opcjonalnych pól czy coś, konsola zwraca:

"react-i18next:: Trans: the passed in value is invalid - seems you passed in a variable like {number} - please pass in variables for interpolation as full objects like {{number}}. 8"

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Technoana W tym artykule znajdziesz informacje jak zaktualizować lub zmienić dane produktu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów