anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja od kosztów wysyłki i artykuł o zgłoszeniu do UOKiK

damkowal
#7 Wielbiciel#

Problem był już wałkowany, ale uważam, że nadal można go wałkować. Może dalej warto zgłaszać do UOKiK-u skandaliczne wg mnie praktyki pobierania prowizji od kosztów wysyłki.

Allegrowicze wkurzają Was wysokie prowizje od całej transakcji? Mnie bardzo! Znalazłem ciekawy artykuł potwierdzający nasze niezadowolenie na stronie Strefa Inwestorów. Poczytajcie i dajcie znać co tym myślicie. Ja myślę: warto zgłaszać takie uwagi i praktyki do UOKiK jakie wprowadził serwis allegro: koszta prowizji od wysyłki! Na razie serwis uważa, że robi wszystko OK - może? Nie mi jest to oceniać pod kątem prawnym i wolnorynkowym, ale im więcej niezadowolonych tym tym bardziej UOKiK będzie się przyglądał sprawie. Ja uważam, że powinniśmy walczyć o nasze pieniądze (KOSZT PROWIZJI od KOSZTÓW WYSYŁKI - NIE JEST NASZYM PRODUKTEM i nie powinien mieć miejsca - niech pobierają prowizję od przewoźników).

A tutaj znaleziony artykuł:

https://strefainwestorow.pl/artykuly/analizy/20200903/allegro-uokik-postepowanie?fbclid=IwAR1WFPPJvc...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Knowhere
#21 Demiurg#

@damkowal Dobre 2 tygodnie temu były już tutaj tematy o tym, że UOKiK za to się zabiera.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@damkowal napisał: "Ja myślę: warto zgłaszać takie uwagi i praktyki do UOKiK", "Ja uważam, że powinniśmy walczyć o nasze pieniądze"

Kiedy wysłałeś swoje zgłoszenie do UOKiK? Odpisali Ci już coś?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

damkowal
#7 Wielbiciel#

Nie napisze tutaj kiedy i jak zgłosiłem i czy zgłosiłem 🙂

Zemsta serwisu może być sroga :-))), ale tutaj jest coś takiego:

Kontakt z Departamentem Ochrony Konkurencji możliwy jest )w przypadku ogólnokrajowym):

  • za pośrednictwem wiadomości e-mail pod adresem: dok@uokik.gov.pl,
  • Można również listownie.
oznacz moderatorów