anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena negatywna wystawiona w odwecie za NIE sprzedanie rzeczy poza allegro.

MajraM-3D
#8 Zapaleniec#

Kupujący chciał kupić jeden z moich produktów poza allegro. W wiadomościach sms wymagał wydania towaru stawiając warunki czasu, miejsca jak i ceny. Nie zgodziliśmy się, zaproponowaliśmy aby zakupił towar od kogoś innego. Zaczął nas obrażać, ale i tak kupił przedmiot. W komentarzu do zakupu napisał: "Nie było czasu wyjść przed dom w umówionym czasie, to teraz trzeba znaleźć czas żeby zapakować, wystawić paragon i grzecznie nad paczkę." Treść komentarza negatywnego to: "Nieprzyjemna jest ta pani, która odbiera telefon." a nigdy z tym Panem nie rozmawiałam. Wszystko do nas pisał przez sms-y. I dobrze bo mamy dowody. Przewidując co się dzieje zaraz po jego zamówieniu napisałam do allegro że prawdopodobnie otrzymamy ocenę negatywną i opisałam całą sytuację. Otrzymaliśmy odpowiedź że dopóki nie ma oceny nic nie mogą zrobić. No więc jest - ponownie napisaliśmy do allegro ale jest cisza....  Czy taka ocena może zostać usunięta jak i ocena produktu? 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

Monika__L
#16 Inspirator#

A tak się zastanawiam czysto hipotetycznie 🙂 a jeśli za klientem chcącym kupić poza allegro stoi kosultabt allegro? Podpucha? Zasadzka? Zakup kontrolowany? Tak mi tylko przyszło do głowy bo to co sie wyprawia na tym portalu to się już nigdzie nie mieści 

oznacz moderatorów

MajraM-3D
#8 Zapaleniec#

To mogę prywatnie podesłać maila w którym konsultant allegro jasno pisze że poza portalem można i kupować i sprzedawać....  Bo moderator wywala to co wklejam...

oznacz moderatorów