anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta Wielowariantowa Kategoria Kolekcje i sztuka - Rękodzieło - Szycie - Sznurki

BMP_Online
#9 Pomysłodawca#

Witam,  Wystawiam aukcje w kategorii "Kolekcje i sztuka - Rękodzieło - Szycie - Sznurki" i mam taki problem, sznurków jest około 50 kolorów, produkt jest nowy nie ma go w katalogu allegro, podczas wystawiania każdy kolor pięknie tworzy się w katalogu jako nowy produkt, po wystawieniu wszystko łączę w ofertę wielowariantową, lecz problem polega na tym iż wchodząc na aukcję np. koloru brązowego nie pokazuje wszystkich kolorów tylko te które miały podczas wystawiania zaznaczony odcień "brązu i beżu", to samo jest z innymi kolorami klient wchodzi na aukcje koloru czerwonego i w ofercie wielowariantowej widzi tylko kolory które podczas wystawiania miały zaznaczone "odcienie czerwieni". 
Czy ktoś mógłby to naprawić? dla klientów lepiej jeżeli zobaczą pełną paletę kolorów a nie różne odcienie jednego koloru. Z tych sznurków klientki tworzą np. torebki i nie zależy im tylko na jednym konkretnym kolorze tylko podczas zamówienia chcą zamówić kilka różnych kolorów. Dostaliśmy już kilka zgłoszeń od klientek że ciężko im znaleźć inne kolory na naszych aukcjach. Z tego co widzę u każdego sprzedającego jest tak samo, sznurki z odcieniami np. niebieskiego to jedna oferta wielowariantowa i tyle, pokazuje tylko odcienie niebieskiego.  Bardzo Proszę o odpowiedź czy możecie to naprawić.
Z Góry dziękuję i Pozdrawiam  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BMP_Online Cześć. 🙂 W pierwszej kolejności sprawdź, czy wszystkie produkty (wszystkie kolory) mają uzupełnione parametry identyfikujące (czyli żeby w różnych produktach nie widniała np. inna marka), a także czy miniatury produktów różni wyłącznie kolor (czyli tutaj sznurki są sfotografowane w podobny sposób). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BMP_Online
#9 Pomysłodawca#

https://allegro.pl/oferta/sznurek-bawelniany-la-corda-5-mm-kolor-340-koral-15132889517

https://allegro.pl/oferta/sznurek-bawelniany-la-corda-5-mm-kolor-410-zolty-15132977435

Tak, wszystkie kolory mają inny numer koloru, podczas wystawiania aukcji z każdego koloru stworzył się nowy produkt w katalogu, a wszystkie pozostałe parametry jak marka, długość, skład są identyczne. Miniaturki raczej też są identyczne, podsyłam link do dwóch aukcji proszę spojrzeć. 

oznacz moderatorów

BMP_Online
#9 Pomysłodawca#

Dodam tylko, że po wprowadzeniu katalogu produktów, w kategorii "Kolekcje i sztuka - Rękodzieło - Dziewiarstwo - Włóczki" na początku występował ten sam problem, pokazywało tylko w ofertach wielowariantowych odcienie jednego koloru, i zostało to naprawione, choć na początku też każdy mówił że może to przez Miniaturki zdjęć itd. 🙂 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BMP_Online Pobierz i uzupełnij plik dostępny w tym artykule. Następnie utworzony dokument prześlij przez formularz. Odpowiedni zespół utworzy właściwe grupy produktów, żeby warianty wyświetlały się w ofertach zgodnie z założeniem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów