anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty łamiące regulamin - ręce opadają od bezprawia

-kompresor-
#8 Zapaleniec#

Dział motoryzacja to taki dziki zachód - niby jest porządek ale faktycznie mało kto tego przestrzega.
Po 1. Wysyp chińskich sprzedawców z badziewiami w ilości takiej (ilość ofert) że jak chcesz coś konkretnego poszukać to nie ma szans tyle tego badziewia jest. - i oczywiście: nie wystawiam faktur

Po 2. Firmy i przede wszystkim "prywatni sprzedawcy" notoryczne łamanie zasad, regulaminu - niby każdy kliknął że akceptuje regulamin a tak naprawdę wszyscy mają to gdzieś. Klikanie na "zgłoś naruszenie zasad" ABSOLUTNIE NIC NIE DAJE. Każdą klikniętą ofertę mam zapisaną i liczba trwających łamiących regulamin nie zmienia się. 

Może ktoś z miłościwie nam tu panujących    @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oświeci mój umysł jak to jest możliwe że panuje tam taki haos ? 
Jak można prowdzić sprzedaż jako prywatny sprzedawca, sprzedając nowe rzeczy w dużej ilośći (o notorycznym łamaniu regulaminu już wspomniałem ??), mieć zaznacozne że nie wystawiam faktur i oszukiwać wszystkich do okoła - głównie przedsiębiorców którzy pozakładali firmy prowadzą biznesy, płacą podatki i inne daniny do państwa, allegro, zusu i czort wie gdzie jeszcze.
To samo tyczy się firm - niby firma, ma nip, konto firmowe i opcja - nie wystawiam faktur - no co jest ? Ktoś z allegro czuwa, sprawdza ?

Czyli można rozumieć że Allegro przystaje na oszustwa i podaje pomocną dłoń takim ludziom.
Dlaczego zgłaszanie ofert działa tak beznadziejnie - można by powiedzieć że nie działa wcale. 

Proponuje założyć wątek tutaj, podpiąć na stałe na górze listy i zająć się tym bezprawiem - czytając różne inf. tutaj to nie tylko w tym dziale jest taka patologia.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-kompresor- jeśli uważasz, że dana oferta w jakimkolwiek aspekcie łamie regulamin, możesz ją przesłać do nas przez "zgłoś naruszenie zasad". Rozpatrujemy wszystkie zgłoszenia, które do nas napływają. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

-kompresor-
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  czy przeczytałaś ze zrozumieniem to co napisałem czy tylko CTRL+C, CTRL+V ??


Cytuję: "Klikanie na "zgłoś naruszenie zasad" ABSOLUTNIE NIC NIE DAJE. Każdą klikniętą ofertę mam zapisaną i liczba trwających łamiących regulamin nie zmienia się. "

Więc jak ? Było czytane ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-kompresor- Tak, przeczytałam dokładnie to co napisałeś, ale jest to jedyne i właściwe miejsce na zgłoszenie ofert łamiących regulamin to ten przycisk. Jeśli oferta łamie zasady, usuwamy ją lub wysyłamy sprzedającym upomnienie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

a do Was dalej nie dociera że użytkownicy nie są od kontrolowania wszystkich aukcji za Was. W Polsce części samochodowe podlegają pod obowiązkowy VAT, a więc wszystkie firmy wystawiające na allegro mają obowiązek wystawiać faktury. I tu mamy proste rozwiązanie - nie wystawiasz faktury VAT lub VAT-marża (jeśli produkt jest używany) to nie masz możliwości wystawienia aukcji.

oznacz moderatorów

OptimumCreation
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  mija miesiąc, zgłoszone naruszenie zasad i co? nadal produkty są w niewłaściwej kategorii. jak to piszą chłopaki z bloków- pozdro z farszem

oznacz moderatorów