anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty łamiące regulamin - ręce opadają od bezprawia

-kompresor-
#8 Zapaleniec#

Dział motoryzacja to taki dziki zachód - niby jest porządek ale faktycznie mało kto tego przestrzega.
Po 1. Wysyp chińskich sprzedawców z badziewiami w ilości takiej (ilość ofert) że jak chcesz coś konkretnego poszukać to nie ma szans tyle tego badziewia jest. - i oczywiście: nie wystawiam faktur

Po 2. Firmy i przede wszystkim "prywatni sprzedawcy" notoryczne łamanie zasad, regulaminu - niby każdy kliknął że akceptuje regulamin a tak naprawdę wszyscy mają to gdzieś. Klikanie na "zgłoś naruszenie zasad" ABSOLUTNIE NIC NIE DAJE. Każdą klikniętą ofertę mam zapisaną i liczba trwających łamiących regulamin nie zmienia się. 

Może ktoś z miłościwie nam tu panujących    @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oświeci mój umysł jak to jest możliwe że panuje tam taki haos ? 
Jak można prowdzić sprzedaż jako prywatny sprzedawca, sprzedając nowe rzeczy w dużej ilośći (o notorycznym łamaniu regulaminu już wspomniałem ??), mieć zaznacozne że nie wystawiam faktur i oszukiwać wszystkich do okoła - głównie przedsiębiorców którzy pozakładali firmy prowadzą biznesy, płacą podatki i inne daniny do państwa, allegro, zusu i czort wie gdzie jeszcze.
To samo tyczy się firm - niby firma, ma nip, konto firmowe i opcja - nie wystawiam faktur - no co jest ? Ktoś z allegro czuwa, sprawdza ?

Czyli można rozumieć że Allegro przystaje na oszustwa i podaje pomocną dłoń takim ludziom.
Dlaczego zgłaszanie ofert działa tak beznadziejnie - można by powiedzieć że nie działa wcale. 

Proponuje założyć wątek tutaj, podpiąć na stałe na górze listy i zająć się tym bezprawiem - czytając różne inf. tutaj to nie tylko w tym dziale jest taka patologia.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-kompresor- jeśli uważasz, że dana oferta w jakimkolwiek aspekcie łamie regulamin, możesz ją przesłać do nas przez "zgłoś naruszenie zasad". Rozpatrujemy wszystkie zgłoszenia, które do nas napływają. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

-kompresor-
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  czy przeczytałaś ze zrozumieniem to co napisałem czy tylko CTRL+C, CTRL+V ??


Cytuję: "Klikanie na "zgłoś naruszenie zasad" ABSOLUTNIE NIC NIE DAJE. Każdą klikniętą ofertę mam zapisaną i liczba trwających łamiących regulamin nie zmienia się. "

Więc jak ? Było czytane ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-kompresor- Tak, przeczytałam dokładnie to co napisałeś, ale jest to jedyne i właściwe miejsce na zgłoszenie ofert łamiących regulamin to ten przycisk. Jeśli oferta łamie zasady, usuwamy ją lub wysyłamy sprzedającym upomnienie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

it24_pl
#12 Orędownik#

a do Was dalej nie dociera że użytkownicy nie są od kontrolowania wszystkich aukcji za Was. W Polsce części samochodowe podlegają pod obowiązkowy VAT, a więc wszystkie firmy wystawiające na allegro mają obowiązek wystawiać faktury. I tu mamy proste rozwiązanie - nie wystawiasz faktury VAT lub VAT-marża (jeśli produkt jest używany) to nie masz możliwości wystawienia aukcji.

oznacz moderatorów

OptimumCreation
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  mija miesiąc, zgłoszone naruszenie zasad i co? nadal produkty są w niewłaściwej kategorii. jak to piszą chłopaki z bloków- pozdro z farszem

oznacz moderatorów