anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenie kupującemu możliwość zakupu

ZTEshop
#7 Wielbiciel#

Witam,

1. Czy kupowanie produktów i zwracanie - 3/3 transakcje  - jest dostatecznym argumentem przemawiającym za wpisaniem klienta na czarna listę? Jest to ewidentne narażanie Sprzedającego na straty.  Klient traktuje nas jako bezpłatne źródło produktów do zarobkowego ich testowania, zamawia w kolejnych transakcjach wszystkie dostępne w ofercie modele. Nie ma zamiaru zakupu. Nie zostawia 1 tylko zwraca po kolei wszystkie. Doskonale zna przepisy dotyczące zwrotu. Zgłasza zwrot w terminie zapewniającym zwrot środków po14 dniach, a odsyła w ostatnim dopuszczonym  przez prawo terminie. 

To ewidentne umyślne działanie.

2. Co to znaczy:

Musicie mieć uzasadnioną przyczynę, żeby skorzystać z tej opcji np. łamanie przez kupującego naszego regulaminuProszę o szczegółową informację w zakresie nr paragrafów, których łamanie może stanowić podstawę do umieszczenia klienta na tej liście. Link do całego regulaminu nie jest pomocnym rozwiązaniem, a wręcz utrudniającym skorzystanie ze stworzonego narzędzia.

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#20 Guru#

@ZTEshop 

Ja to napiszę tak. To wg mnie jest trochę jak z Apap noc, można go zażyć w dzień, nikt tego nie sprawdzi 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ZTEshop Kupujący ma prawo dokonywać zwrotu, pytałeś dlaczego to robi. Wg prawa nie możesz mu ograniczać zakup, taka lista jest bezprawna. Jeżeli robi to celowo to zgłoś go do Allegro - niech go zweryfikują.

oznacz moderatorów

ZTEshop
#7 Wielbiciel#

Możesz napisać coś więcej na temat tej weryfikacji? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zacznij od tego że poproś tu na forum moderację niech sprawdzą czy kupujący nie robi tego łamiąc regulamin Allegro: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  a zwraca Ci towar nienaruszony?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZTEshop sprawdzimy, czy ten kupujący łamie zasady, ale podaj mi proszę przynajmniej jeden numer zamówienia, żebyśmy mogli sprawdzić o jakie dokładnie konto chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Strefa_marki_ZTE
#7 Wielbiciel#

14b5b7bf-da7b-11ee-867c-71d8a2c2cfb6

dziękuję

Zamówienie pochodzi z naszego 2 konta.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Strefa_marki_ZTE Użytkownik ma prawo skorzystać ze zwrotu i patrząc na historię jego transakcji, nie mamy podstaw do interwencji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Strefa_marki_ZTE
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, proszę o klarowne informacje co jest podstawa do interwencji. Tylko proszę nie podsuwać mi ogólnego zdania o łamaniu regulaminu i wklejać linku do całości Państwa regulaminu.

Potrzebuję bardzo konkretnej informacji.

dziękuję

oznacz moderatorów