anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenie wysyłania maili przez sprzedających

Protier_pl
#9 Pomysłodawca#

Ograniczymy liczbę mejli dotyczących zamówienia, które dostają kupujący

Od kiedy: 1 lipca 2021

Uporządkujemy automatyczne powiadomienia transakcyjne, które dostają kupujący. Wyeliminujemy powiadomienia wysyłane przez sprzedających z zewnętrznych narzędzi, które dublują informacje wysyłane przez nas. Oznacza to, że sprzedający nie będzie mógł wysyłać do kupujących wiadomości, w których:

  • poinformuje o otrzymaniu wpłaty
  • prześle link do śledzenia przesyłki
  • poinformuje o poszczególnych etapach doręczenia przesyłki
  • poprosi o ocenę transakcji.

Dlaczego wprowadzamy tę zmianę

Kupującym przeszkadzają zdublowane informacje i duża liczba powiadomień w skrzynkach mejlowych. Dzięki tej zmianie znacznie ograniczymy liczbę takich mejli.

Cel zmiany: usprawnienie działania serwisu i obsługi użytkowników (artykuł 14.1 Regulaminu Allegro, litera d).

 

 

 

Z jakiej racji jest blokowana taka możliwość, nie chce bazować na wiadomościach, które WY sobie ustawicie, chce zrobić to po swojemu, dodać dodatkowe informacje odnośnie dostawy, sprawdzenia paczki i ewentualnych reklamacji. Chce poprosić o ocenę, jednocześnie dziękując za nią Kupującemu, z dodatkowym info odnośnie skopanego systemu gwiazdek, że ukrucanie ich sprawia że leci mi jakość sprzedaży

I wiele wiele więcej, wasze maile nie są mi znane i nie mogę w nie ingerować bo to wasze maile, ale czemu chcecie ingerować w moje? 

Podejrzewam że jest to spowodowane kombinatorstem sprzedawców, którzy możliwe że chcą przerzucić sprzedaż z Allegro na inne swoje platformy, jednakże nie jestem jedną z takich osób i respektuję tą zasadę 

Pomijam już fakt że maile są szyfrowane, macie do nich wgląd co jest jako  tako naruszeniem prywatności, to moja sprawa o czym piszę z kimkolwiek na świecie i jakie informacje mu daje, to teraz jeszcze mówicie mi co mam pisać a czego nie? WTF?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

RED
#21 Demiurg#

@maxr01 celnie - jak raz kupiłem prywatnie to zniszczyła mnie liczba bzdurnych maili od allegro

@la_nika to może by tak trochę poedukować kupujących

bo będzie to skutkować negatywnymi komentarzami

 

ja jestem za bo niszczą nas telefony i zakładane w tym celu specjalnie spory w stylu nie dostałem maila typu

 

  • link do śledzenia przesyłki
  • maili o poszczególnych etapach doręczenia przesyłki
  • dostałem linka z numerem przesyłki, kiedy nadacie przesyłkę

 

to co maiło pomagać przemienia się powoli w farsę

oznacz moderatorów

4Kitchen
#10 Popularyzator#

hahah BRAWO !!!!!!!!!!!! alegro to GŁÓWNY ROZSYŁACZ SPAMU !!!!!

 

oznacz moderatorów