anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

OGROMNY SPADEK SPRZEDAŻY NA ALLEGRO

Minimoda-fashion
#9 Pomysłodawca#

OGROMNA PROŚBA DO ALLEGRO, OD WSZYSTKICH SPRZEDAJĄCYCH !!!  -  PROSIMY O POMOC !!!!  JEŚLI JEST KTOŚ , KTO MA WPŁYW na działanie allegro PROSIMY Przywróćcie STARE USTAWIENIA, ALGORYTMY WYSZUKIWANIA I NIE ŁĄCZCIE NA SIŁĘ PRODUKTÓW - SPRZEDAŻ SPADŁA MI PRAKTYCZNIE DO ZERA i nie mam nawet na zwroty dla Kupujących. Obrót na allegro do tej pory - od 20 tyś do 50 tyś MIESIĘCZNIE . Za CZERWIEC ledwie 5 tyś . MASAKRA. Ja sprzedaję akurat odzież dziecięcą , ale  wszyscy mamy problem niezależnie od asortymentu. ZATRZYMAJCIE TO WARIACTWO , bo wszyscy "się utopimy" , a allegro "UTONIE Z NAMI "  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Minimoda-fashion fakt allegro przedobrzyło ale też pamiętaj że są wakacje, sam przestałem tu szukać czegokolwiek bo jest tragedia 😞  nie wiem czy oni to widzą ? coraz więcej jest takich postów więc to nie odosobniony przypadek 😞

Ja kupuje tu tylko stałe produkty od tych samych sprzedawców, wyszukać coś, sprawdzić opinie, posortować, ogarnąć katalog itp. to dziś masakra, do tego wchodzą nowe portale, tam też przechodzi część kupujących i mamy spadki 😞

Allegro stawia na duże firmy, wszystkie zmiany i sortowania czy algorytmu wykluczają już małych przedsiębiorców z allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

mam podobnie z zakupami. Kupuję tylko od tych samych sprawdzonych sprzedawców. Nic nie szukam nowego, bo to obłęd, żeby cokolwiek ogarnąć na tym portalu.

A jeśli chodzi o sprzedaż, fakt jest trochę spadku. W motoryzacji wszyscy wielcy gracze promują oferty na potęgę, ja tego nie robię, więc trudno mi z nimi konkurować. Dodatkowo wysoka data, i ludziska rzucili się na wakacyjne wyjazdy. Niby nikt nie ma pieniędzy, tylko wyjazdy wczasy są w coraz bardziej egzotycznych krajach. Polak na wakacje nie oszczędza, ale może na innych produktach już tak.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów