anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienie wysyłki przez paczkomat.

MAMY ROZWIĄZANIE!
TEXPRINT_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Jako sprzedawca, wysłałem paczkę przez paczkomat InPost. Ale ona przeleżałała tam w tym paczkomacie cały tydzień zanim pojechała w dalszą drogę. Więc wpłynęło to negatywnie na mój wynik sprzedaży. Uważam taka sytuacja nie powinna mieć wpływu na wynik jakości sprzedaży, ponieważ nie mam wpływu na rozwiązywanie problemów logistycznych po stronie przewoźnika. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

Inpost ? .....hmmmm , a dostałeś powiadomienie po nadaniu w paczkomacie ?

oznacz moderatorów
TEXPRINT_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Prezesyłka InPost. Rzecz w tym że Allegro nie zalicza zamniknięcia drzwiczek paczkomatu jako czas wysyłki. Moment wysylki to niestety dopiero ta chwila gdy kurier wyjmie paczkę ze skrytki.

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

To była wysyłka przez Inpost czy Allegro Inpost. To dwie różne usługi, choć realizowane przez jedną firmę.

W przypadku usługi Allegro Paczkomaty Inpost, nie ma gwarantowanego terminu doręczenia, wobec czego nie przysługuje roszczenie z tytułu opóźnienia, co najwyżej po 30 dniach można reklamować, że paczka zaginęła. Uwzględniają więc terminy ustawowe dotyczące reklamacji, operator ma 60 dni na dostarczenie przesyłki, pod warunkiem złożenia reklamacji 30 dnia od dnia nadania (inaczej muszą uznać reklamację i wypłacić odszkodowanie za utraconą przesyłkę). W przypadku braku zgłoszonej reklamacji termin doręczenia jest formalnie nieskończony (ta usługa nie ma czegoś takiego jak opóźnienie).

oznacz moderatorów
musashi2007
#13 Ambasador#

@TEXPRINT_POLSKA Poproś moderatorki o wykluczenie tej przesyłki ze statystyk.

oznacz moderatorów
TEXPRINT_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię, dzięki za podpowiedź. 🙂

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@TEXPRINT_POLSKA Wskaż proszę numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. Jest to długi numer alfanumeryczny, który znajdziesz w szczegółach zamówienia.  

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
TEXPRINT_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, czy chodzi o ten numer? 

13448883674

oznacz moderatorów
TEXPRINT_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Pewnie raczej ten 🙂

1c8242b0-d1a2-11ee-b8af-1f3970b7e5d0

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TEXPRINT_POLSKA dokładnie to ten, dziękuję. Już działam w tej kwestii. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TEXPRINT_POLSKA wykluczyliśmy to zamówienie z Twoich statystyk, więc będzie to uwzględnione po nocnym przeliczeniu danych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
TEXPRINT_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów