anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłata utrzymaniowa

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

od jakiegoś czasu nalicza się mi opłatę utrzymaniową od aukcji i uważam że w okresie wakacji powinno być to absolutnie zniesione . W tym okresie sprzedaż  słaba i  jestem zmuszona bardzo wysokimi prowizjami allegro   pozamykać wszystkie aukcje i zrobić sobie wakacje od allegro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie przesadzaj. Opłata utrzymaniowa jest jeśli nie sprzedaż czegoś PRZEZ ROK, a nie tylko w wakacje.

Żeby nie było, jestem sprzedawcą 😉

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

Są branże, gdzie wakacje są najlepszym okresem na handel. Allegro nie obchodzi czy masz super sprzedaż czy nie. To od Ciebie zależy, które oferty mają zostać i które są opłacalne...

Opłata utrzymaniowa jest śmiesznie niska, i tak jak napisał @konto zamknięte jest naliczana dopiero po roku, jeśli nie ma sprzedaży.

Też jestem sprzedawcą 😉

_______
Kamila
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Janirka Niby 30 gr w miesiącu za aukcję niedużo, ale jeśli ktoś ma takich aukcji tysiąc...😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Knowhere  No to trzeba przysiąść fałdów i zapobiec naliczaniu 😊 Tym bardziej że nalicza co 10 dni .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Ja tam nie mam tego problemu, bo odkąd mam konto na allegro, to nie sprzedałem tysiąca gratów😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

to fakt już zaczynam zamykać aukcje

oznacz moderatorów

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

na razie zamykam aukcje z nadchodzącą opłatą i chciała wystawić ponownie już zakończone i co aukcja wystawiona pod tym samym numerem i nadchodzi opłata, czy trzeba każdą aukcję wystawiać od nowa?

oznacz moderatorów

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź w mojej branży  nie , sprzedaż spada do 20% lub mniej jak zapłaciłam bez powiadomienia za tysiąc aukcji z zeszłego roku to trochę jest

oznacz moderatorów