anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty dodatkowe DPD

M-SAN
#8 Zapaleniec#

Czy naliczyło wam dodatkowe opłaty DPD, za podjazd po paczki (3,69)? U mnie tak się stało pomimo, że wszystkie paczki wiozę sam do DPD Pickup? Zgłosiłem sprawę Allegro, ale mnie odbili do opiekuna DPD, paczki nadaję bezpośrednio z ich systemu, nigdy nie tworzyłem zleceń odbioru. Dodatkowo DPD wystawia mi co miesiąc FV za gotowość systemu na 118/netto mimo podpisanego aneksu, że takiej opłaty nie będzie. Szkoda że nie ma już Smart kuriera InPost, nie miałem żadnych problemów i wątpliwości z opłatami, wszystko było przejrzyście w ich managerze. Współpraca z DPD od samego początku generuje jakieś problemy na które potrzeba czasu na rozwiązanie.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

grubcio2987
#11 Animator#

tylko dpd godzi sie wozić za pół darmo a inpost nie chciał i dlatego wypadl:(

oznacz moderatorów

M-SAN
#8 Zapaleniec#

To skoro DPD zgodziło się wozić za pół darmo to niech wozi, a nie przemyca gdzieś dodatkowe nienależne opłaty.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Na każdym etapie dajecie się je.ać przez alle... i ich wspólasów. To już nie ten portal z przed 10 lat. Ja już  sobie odpuściłem, 30 lipca usuwam konto.

 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Popieram, nie starczy życia żeby ogarnąć te ich bascelery i umowy które są tylko po to żeby wyczyścić kieszenie do ostatniej złotóweczki. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

M-SAN
#8 Zapaleniec#

Tak, podpisałem umowę z DPD, tylko dlatego, że inpost wypadł z kurierki, chyba trzeba się będzie przeprosić z pocztą i do niej wrócić, tam przynajmniej nie miałem takich problemów jak z dpd

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@M-SAN Może ten temat https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/dpd-paczki-abonamentowe-a-allegro-kurier-d... Ci pomoże rozwiązać (jak widać nie tylko) Twoje problemy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

M-SAN
#8 Zapaleniec#

Nie w moim przypadku nie pomoże, już znam przyczynę moich dopłat, wina leży po stronie punktu DPD Pickup, skanowali moje paczki które przywoziłem skanerem kuriera, zamiast swoim który jest przypisany do punktu i system DPD widział takie paczki jako odbierane przez kuriera, najlepsze jest to że jak pojechałem do nich wyjaśnić to stwierdzili że nie wiedzieli(to też dobre tłumaczenie) że tak się będzie działo, pytam się jak mam odzyskać te nie należnie pobrane opłaty, oni na to, że nie mają jak oddać mi tych pieniędzy, bo przecież oni nie będą dokładać. Czyli wyszło "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi". Krótko mówiąc kończę z tym rodzajem smart kuriera i wracam do poczty, tamci przynajmniej są biedni ale uczciwi i nie doliczają dziwnych opłat.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@M-SAN "wracam do poczty, tamci przynajmniej są biedni ale uczciwi" - no, po tym jak zgubili wszystkie swoje akcje, to może i są biedni😂 Ale przynajmniej mają 70 mln PLN w kartach wyborczych (o ile ich jeszcze nie zmielili). Chyba że komuś popierniczyły się "kupki" i zmielili "zaginione" akcje🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów