anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty za przesyl paczki

Grzybuk
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. 

Sprzedałem towar o wartości 50zl a na konto bankowe wpłynęło 59,99, czyli plus opłata za przesył paczki, dlaczego?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pewnie dlatego, że kupujący zapłacił za wysyłkę. To norma paczki smart mają wysyłkę za 0zł, a te za które klient płaci są wypłacane sprzedającemu. 

oznacz moderatorów

Grzybuk
#8 Zapaleniec#

Czyli kto ma opcję Smart, ja przy sprzedaży i dlatego te pieniądze, trafiają do mnie? Jestem na allegro 1 dzień i chyba nie mam takich opcji..

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak Ci płacą za wysyłkę to znaczy że masz za te pieniądze opłacić wysyłkę - tu nie ma co kombinować. 

oznacz moderatorów

Grzybuk
#8 Zapaleniec#

Dla mnie koszt wysyłki wyniósł 0 zł. Gdzie mam ją opłacić? W moich opłatach widnieje tylko opłata za prowizje dla allegro 3,95zł 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dobra poddaje się. Ale coś kręcisz i ta wysyłka jednak 9.99 Cię kosztowała albo był jakiś błąd. Może moderacja to sprawdzi jak podasz im numer zamówienia.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zacytuje klasyka tego forum - użyj wyszukiwarki. Rozpisywałem już proces zamawiania i rozliczania z InPost wszelkich przesyłek. Wystarczy poszukać. Poszukaj w moich postach.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Dlaczego miałaby nie wpłynąć? Przecież trzeba opłacić koszty przesyłki.

oznacz moderatorów

Grzybuk
#8 Zapaleniec#

Dla mnie koszt wysyłki to 0zl.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

To ze dla Ciebie to 0zł nie znaczy że klient też miał za 0zł. Była płatnoṥć za wysyłkę czyli zakup nie był z darmową dostawą. Klient zapłacił za wysyłkę, a allegro Ci te środki wypłaciło na pokrycie jej kosztów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Grzybuk a gdzie sprzedałeś ???  bo jak klient zapłacił to allegro po nadaniu w paczkomacie doliczy Ci do rachunku 9,99 zł 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Grzybuk
#8 Zapaleniec#

Jak to gdzie sprzedałem? Opcja kup teraz. 

Paczka została nadana i tuż po nim dostałem taki przelew. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak to było na lokalnym, to nie wysłałeś za darmo tylko to 9.99 zostało doliczone do rachunku allegro w momencie włożenia paczki do paczkomatu. Chyba że na głównym to tam jest inaczej. Tematu nie dałeś w lokalnym wiec ciężko zajarzyć było o co biega.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Grzybuk sprzedaż miała miejsce na Allegro Lokalnie i wszystko przebiegło prawidłowo. Dostałeś od kupującego opłatę za przesyłkę 9,99 zł, ponieważ po wygenerowaniu etykiety, naliczymy Tobie tę kwotę na rachunek "rozliczenia z Allegro". Zatem wyjdziesz na 0 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Grzybuk
#8 Zapaleniec#

Paczka została wysłana. Rozumiem, że kwota zostanie naliczona do rozliczeń z Allegro w momencie odbioru paczki?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Grzybuk w momencie włożenia do paczkomatu, nadania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Grzybuk zazwyczaj opłata, jest naliczana już przy odbiorze przesyłki przez kuriera, ale może być małe opóźnienie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów