anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty za towar

zuzu10
#8 Zapaleniec#

Witam - mam zastrzeżenia co do pobrania prowizji od sprzedaży a dokładniej od sprzedaży przedmiotów od 0 do 10-15 zł przy sprzedaży za tak niską cenę naliczana jest zbyt wysoka prowizja która zabiera połowę ceny przedmiotu albo nawet prawie całość co dla sprzedającego jest niekorzystne a nawet druzgocące ponieważ jest dużo stratny . Moja propozycja to aby ALLEGRO pomyślało o tym i podjęło decyzję o zmniejszeniu opłat prowizji przy sprzedaży przedmiotów w niskich cenach 0 - 10 - 15 zł  ponieważ jest zbyt wysoka + jeszcze 1 zł co przy mniejszej cenie sprzedaż nie pozostawia wartości przedmiotu a sprzedający niemal za darmo wysyła zakupiony przez klienta towar ... Myślę że to ucieszy wielu sprzedających i kupujących ponieważ cena przedmiotu nie będzie wysoka bo jeśli w tym kierunku nic się nie zmieni sprzedający zmuszony będzie podnieść ceny przedmiotów a chyba to nie ten kierunek - pozdrawiam i liczę na zrozumienie

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

annas14-firma
#16 Inspirator#

@zuzu10 To na pewno "nie ten kierunek" o którym myślisz. Ale Allegro go wybrało nie przypadkowo i ne przez pomyłkę.

oznacz moderatorów

zuzu10
#8 Zapaleniec#

gdzieś przed zmianą było jako tako teraz  katastrofa ludzie nie mają pieniędzy na zakup filmów bajek aby ucieszyć choć trochę swoje pociechy bo cena ich wzrośnie przy Waszej prowizji

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@zuzu10: a kto to w dzisiejszych czasach kupuje filmy/bajki? 😄

oznacz moderatorów

zuzu10
#8 Zapaleniec#

ale odpowiedz ?
??

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W ten sposób allegro "zachęca" rezygnowania z wystawiania tanich przedmiotów . Aby nie tracić zalecają tworzenie zestawów.

oznacz moderatorów

zuzu10
#8 Zapaleniec#

tzn ????

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz wystawiać tanich przedmiotów a tobie przecież nawet to nie opłaca>wiele wątków o tym tu było, Allegro nic z tym nie zrobi chcą wykończyć takich jak Ty albo na AL, masz tworzyć jakieś zestawy po kilka,kilkanaście rzeczy i tak sprzedawać.

oznacz moderatorów

zuzu10
#8 Zapaleniec#

a jesli ktos nie chce kilkanascie rzeczy ? tak tu masz rację chcą wykonczyć..... za dobrze już mają gdzieś na początku to nie przeszkadzało

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@zuzu10: przecież nie po to podnosili ceny zeby teraz obnizac 😄 jak pisałem juz wczesniej z 50 razy. To co mam dobrego oddaje potrzebujacym a inne rzeczy wyrzucam. Nic nie sprzedam na AL. To co sie tam dzieje to masakra. Jeszcze brakuje mi, zeby kupujaych orał mną do administracji bo niby dostanie uszkodzona rzecz, Allegro odda mu kase z AP a mnie obciazą wszystki kosztami a kupujacy se zostawi ten towar bo przeciez nie ma obowiazku odeslac 😑

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Jest ktoś kto nie podniósł cen przy 20% kosztach Allegro ?? 🙂

2022-12-09_09-26.png

oznacz moderatorów

zuzu10
#8 Zapaleniec#

Z tego wynika że ALLEGRO zmusza do podnoszenia cen produktów tych mniejszej wartości

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@zuzu10 i dlatego jak pisalem dziesiatki razy w innym tematach: biorąc pod uwagę za i przeciw (w zasadzie są same "przeciw") niepotrzebne rzeczy wywalam albo daje potrzebującym. Za duzo jest zabawy aby cos sprzedac uzywanego na Allegro lub AL. Wystarczy jakiś jeden roszczeniowy klient i pozamiatane.

oznacz moderatorów