anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinia negatywna

Animalspack_wro
#2 Obserwator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Kupujący wystawił mi negatywną opinię, zgodność z opisem oraz obsługa kupującego na pięć gwiazdek, a w treści "nie bardzo skuteczny", co odnosi się do zakupionego produktu. Napisałam do tej osoby z prośbą o zmianę lub usunięcie opinii, przeniesienie jej do oceny produktu jednak cisza. Stracę super sprzedawcę, spadnie mi sprzedaż, bo ktoś nie wie co, gdzie się ocenia. Co z tym zrobić?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Animalspack_wro SS pewnie stracisz , odzyskasz za miesiąc , jako sprzedawca odpowiadasz za towar , a klient ma prawo go ocenić . Bardzo Ci zależy gadaj z klientem , zaproponuj rabat czy co tam uważasz , albo ściśnij zęby i weź na klatę .

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Znaczy się sprzedający ma zaproponować łapówkę? 😮

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104371448 łapówkę , trudno to tak nazwać , może lepiej REKOMPENSATĘ  . Klient nie jest zadowolony z zakupu i jeśli autorowi wątku zależy powinien podjąć próbę negocjacji , albo jak pisałem wcześniej przyjąc na klatę i pomyśleć co zrobić , aby sytuacja się nie powtórzyła .

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria: to dla mnie jest "łapówka". Pomimo propozycji sprzedających NIGDY nie korzystam z tej formy rekompesaty. Źle bym się czuł po prostu [tutaj glownie chodzi o usuniecie negatywa za brak zwrotu pieniedzy w terminie].

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:104371448  Rekompensata za zwrot pieniędzy po terminie to nie jest łapówka. To normalna procedura, miedzy innymi tak przebiega naliczanie odsetek.

Musiałbyś wszystkie firmy które naliczają odsetki oskarżyć o łapówkarstwo.

oznacz moderatorów

Animalspack_wro
#2 Obserwator#

Produktem jest spray, który odstrasza psa przed obgryzaniem/ znaczeniem przedmiotów. Jeśli produkt działa słabiej na wybranego zwierzaka, niestety nie mam na to wpływu. Jeśli klient jest zadowolony z mojej obsługi, jednak nie odpowiada mu działanie produktu to dlaczego sam sprzedawca ma dostać opinię negatywną, a produkt ma pozostać bez komentarza?  Po to po zakupie klient ma opcję oceń przedmiot oraz oceń sprzedawcę, żeby rozdzielić jego opinie.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Śmieszny kupujący.

No niestety. Takie są realia. Dlatego nie zawsze warto sprzedawac na Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający nie odpowiada za to co sprzedaje? kupujący może mieć takie odczucia co do tego towaru, sprzedajacy opisuje towar >czyta> odpowiada mu i kupuję> nie sprawdza się i co >ma pisać do producenta?🤔

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Animalspack_wro Proszę Cię o kontakt w tej sprawie przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgodnie z prawdą wystawił🤔, z swoim zadowoleniem/ tu braku, pozostają negocjacje.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Animalspack_wro  Nie ulega wątpliwości, że produkt powinien być oceniony w osobnej kategorii (ocena produktu), ale wg mnie powinnaś zmienić opis, dodając informację o tym, że produkt może działać słabiej na niektóre psy (wspomniany kupujący miał w tym przypadku prawo urwać gwiazdki za zgodność z opisem, ale tego nie uczynił). Jakby nie patrzeć, opis:

"Zapach preparatu skutecznie zniechęca psy do pozostawiania odchodów i oznaczania terytorium, a także niszczenia przedmiotów."

sugeruje wysoką skuteczność działania produktu. Niektórzy ludzie (głównie skrajni teoretycy) mogą interpretować wysoką skuteczność jako 100% skuteczności, także wg mnie powinnaś dodać informację o tym, że produkt może działać słabiej na niektóre psy 😉

oznacz moderatorów