anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinia o produkcie

basat1
#9 Pomysłodawca#

Witam,

mam pytanie co do opinii o produkcie. Wystawiam wiele produktów ktoś dodał jakiś bzdurny opis opinie produktu a ja mam ten opis pod wszystkimi produktami.

Nie bardzo wiem o co chodzi i jak z tego wybrnąć. 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sam nazwa mówi jest to opinia o produkcie i jak kupujący ją wystawi to jest ona widoczna u wszystkich sprzedających dany produkt.🤔

oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Ja chyba czegoś nie rozumiem. Czyli jeśli sprzedaje powiedzmy 100 par butów, każde inne i wystawione na odrębnych aukcjach. Klient kupuje jedna parę i dodaje opis że ma dziury, przetarcia albo co innego. I ta opinia pokazuje się przy każdej parze butów na innych aukcjach ??? Przecież ten opis dotyczy tylko jednej pary. Jak mam to rozumieć ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, jeżeli kupujący wystawi u Ciebie a inny sprzedaje takie same buty, to ma tą samą opinie widoczną.

oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Nic z tego co piszesz nie rozumiem. Czyli ja kupuje buty u pana X i wystawiam mu opinie o produkcie to ta opinia jest pod butami u pana Y,Z itd ??? chyba coś źle rozumiem . 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest widoczna u pana Y.Z.

oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

To jak to ma sens jeśli kupujący kojarzy to ze wszystkim butami na allegro. To jakaś paranoja. Można to jakoś wyłączyć ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@basat1 opinie o produkcie to oceny konkretnych przedmiotów, które zamieszczają ich posiadacze. Dotyczą one wyłącznie produktu, jeśli swoje oferty masz dodane jako jeden produkt to opinia wystawiona do jednego produktu będzie widoczna we wszystkich ofertach powiązanych z tym produktem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Jak więc mogę uniknąć tego absurdu. Jak się z tego wymiksować ??? To jakaś paranoja.  Czyli z tego co pisali wyżej to wcale nie musi tyczyć się tego co ja sprzedaje ?

Opinia powinna się tyczyć jeśli już to tylko do zakupionej i opisanej pozycji a nie całego asortymentu.

Zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć czemu ma to służyć. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz dwie oceny, sprzedającego i o produkcie, jeżeli kupujący ma coś do zarzucenia co do przebiegu transakcji to ocenia to w ocenie sprzedającego, Druga ocena. produktu ma służyć temu że jak kupuje czy to u Ciebie czy u innego sprzedającego wiem jak kupujący oceniali dany produkt.

oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

LEW433 z całym szacunkiem ale czy ty się słyszysz. Jak ma to sens. Ja na swoje oceny pracuje przez 20 lat 100% pozytywy jakiś głąb ocenia kogoś innego a ja mam tą ocenę przy swoich produktach. I co powinienem wszystkich zapewnić że to nie o moje produkty chodzi. Ja mam ten sam krzywdzący  opis przy50 aukcjach. 

Chłopie to tak jak byś przypisywał wady o np. Fiacie w katalogu Mercedesa S klasy. Może mi ktoś powiedzieć jak się z tego wykaraskać

oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Czy to się dziej poprzez dziadowskie katalogi i połączenia produktu ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@basat1 poproszę o odłączenie Twoich ofert od produktu w katalogu. Połączyłeś wszystkie jako jeden produkt i dlatego ta opinia pojawia się w wielu Twoich ofertach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Czy jeśli odłącze produkty to zniknie ta ocena ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Offff to kamień z serca. możesz jeszcze krótko opisik jak to wykonać. 

Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@basat1 tak. Oferty powinny być w połączone z katalogiem produktów, ale podpięte pod odpowiednie produkty. Skoro sam je odłączysz to nie będę wysyłać zgłoszenia na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Dzięki Monika ale czy możesz to ty zgłosić i mozna to zrobić "zdalnie" czy dobrze rozumiem ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@basat1 pomogę rozwiązać ten problem, ponieważ sam możesz edytować połączenie, a tutaj konieczne pewnie będzie najpierw odłączenie ich wszystkich, a później utworzenie nowych produktów w katalogu. Poproszę Cię o cierpliwość, wrócę tutaj z odpowiedzią, gdy tylko ustalę jak najlepiej w tej sytuacji zadziałać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

basat1
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za pomoc i czekam na wiadomośc od ciebie. 

oznacz moderatorów