anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opinie negatywne

mwmonety
#21 Demiurg#

czy jest możliwa zmiana w regulaminie nakazująca kupującym zawsze przed zamiarem wystawienia opinii negatywnej sprzedającemu rozmowa pojednawcza w celu wyjaśnienia problemu i uniknięcia konfliktów na linii klient pan a sprzedawca .często opinie są krzywdzące pisane bez zastanowienia .komentarz negatywny można by było wystawić gdy problem byłby nierozstrzygnięty? czekam na wasze opinie zwłaszcza kogoś od sterów tego portalu

oznacz moderatorów
70 ODPOWIEDZI 70

Bankos
#7 Wielbiciel#

a jednak w dalszym ciągu nie pomagają, więc o co w tym chodzi? 🙂 wydaje mi się, że nikt się nie przejmuje sprzedawcami. A chamstwo, które się szerze wśród Klienteli jest przerażające. Ciekawy jestem czy ktoś z Was ma doświadczenia z zagranicy. Czy tam też takie buractwo się szerzy? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Bankos Nie wiem, ale wczoraj trafił się jeden rodzynek https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/1/td-p/49863 niemniej jednak nie wolno generalizować😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

zacząłem urlop ciekawe co mnie czeka po powrocie zwłaszcza że wiele osób nie opłaciło zakupionych przedmiotów i płacą teraz w czasie urlopu a ja nie mam szans im nic wysłać polecą pewnie po opiniach nie tylko sami zainteresowani bo chory regulamin z automatu obniży procenty za czas odpowiedzi ,wysyłki 

oznacz moderatorów

Bankos
#7 Wielbiciel#

ostatnio widziałem na FB propozycję allegro dla takich przypadków. Kazali ściągać wszystkie oferty na czas urlopu 😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

no ok.ja mam zdjęte ale wiele niepłaconych za które wpłaty wchodzą teraz jak mnie nie ma

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Oferty swoją drogą... ale co z terminowymi odpowiedziami na wiadomości? 😛

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

to też kolejny absurd .ale jeszcze gorsze u mnie jest wznowienie wszystkich pozycji gdyż wystawiam w licytacjach i zależy mi na konkretnych dniach i godzinach kończenia i muszę to robić zwykle pojedynczo bo nie ma planowania grupowego na wybraną godzinę . usunąć na czas urlopu było prosto po prostu nie ponawiałem aukcji ale wrócić będzie dużo gorzej zwłaszcza że trzeba porobić zmiany kosztów wysyłki bo doszła prowizja od przesyłek .problemów sporo nawet wymuszeni kurierzy z którymi osobiście nie współpracuję narzuceni przez allegro z którymi to oni mają umowę nie ja. mam czas przemyślę to na pewno na urlop nie będę brał towaru ze sklepu ,kasy fiskalnej ,komputera i drukarki do wypoczynku mi nie są potrzebne.

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Opera Zrzut ekranu_2020-07-02_155655_allegro.pl.png

 I co z tym zrobić ? Obstawiam konkurencja albo jakiś dzban

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

pisałeś do niego raz miałem takiego co też tak zaznaczył i myślał że mi same najwyższe noty dał 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Niestety przez allegro kolo nie odpowiadał telefonu nie odbierał 

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

no masz odpowiedź zwykły dzban też mi tak jeden teraz puknął pisałem chciałem zwrócić kasę i nic jego słowo ważniejsze od pieniędzy 

oznacz moderatorów