anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie o produkcie

Franz763
#7 Wielbiciel#

Witam. Jeśli ktoś chciałby poznać sposób jak szybko mieć pozytywne opinie o produkcie z przyzwoleniem allegro to chętnie podpowiem na przykładzie produktu pewnego sprzedawcy: https://allegro.pl/oferta/beton-architektoniczny-tynk-dekoracyjny-25m2zestaw-12746774007

Ewidentnie widać, że opinie do tego produktu są wystawiane w kółko przez te same konta: C...0, C...7, C.. 8 itp, itd. Tylko dwie opinie są z innych kont: A...3, a...1.

Każda średnio rozgarnięta osoba widzi, że te opinie są fałszywe, wystawione po to aby sztucznie zawyżyć opinie o produkcie.

W jaki sposób to było robione? Sprzedawca otworzył kilka fałszywych kont do kupowania, wystawiał próbkę produktu w cenie 10zł. aby opłacać jak najmniejszą prowizję i oczywiście odbiór osobisty aby nie trzeba było tego wysyłać.

Niby alegro dba o to aby wszystkie opinie były rzetelne i odzwierciedlały realną transakcję.

Po zgłoszeniu tego oczywiście szablonowa odpowiedź: "opinie są poparte zakupem", "Konta typu C...1 czyli np. Client:87654321 mogą mieć bardzo różną kombinacje cyfr i nie muszą być to te same konta." Poprosili mnie również o podanie, dokładnie o jakie konta mi chodzi (chociaż widać, że 98% tych opinnii to fake).

Zamiast zlecić sprawę do weryfikacji przez dział bezpieczeństwa to dostałem zbywajace odpowiedzi.

Więc jeśli chcecie wypróbowany sposób na wystawianie sobie opinnii to polecam ten sprawdzony sposób!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ale po co? Opinie o produkcie to tylko wydrukowane mogą się do czegoś przydać o ile papier będzie wystarczająco miękki i niepodrażniający... Każdy chociaż średnio ogarnięty kupujący już wie, że w jednym worku ma 10 różnych produktów: Orginalne drogo, nieorginalne średnie ceny, od chińczyka te najtańsze (niekoniecznie to co przyjdzie będzie chociaż podobne), pozwrotowe, używane,  powystawowe, pomyłkowo na szybko dodane w końcu i tak burdel w tym jest. Wiadomo, ze trza nadal w komentarze patrzeć i wkurzać się‚ że teraz to już w nich opisu produktu się  nie znajdzie.

oznacz moderatorów

Franz763
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę serwis do ustosunkowania się odnośnie takich praktyk.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Franz763 wiesz co to jest C ... 1  C ... 2 itp. loginy kont Client:26273636 więc siłą rzeczy będzie tego dużo bo nie każdy zmienia a że C ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 i więcej nie będzie bo podają tylko ostatni znak loginu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Franz763 czy możesz podać numer sprawy, w której zgłosiłeś to do nas? 
 Mając podaną tylko pierwszą i ostatnią literę lub cyfrę loginu może wydawać się, że jest to to samo konto, ale Dział bezpieczeństwa może to sprawdzić dokładniej. Jeśli otrzymałeś taką odpowiedź od Działu bezpieczeństwa to oznacza to, że Twoje podejrzenia nie są słuszne.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Franz763
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dostałem odpowiedź tylko od doradcy, nie od działu bezpieczeństwa. Bardzo proszę o zgłoszenie sprawy do działu bezpieczeństwa, celem sprawdzenia moich podejrzeń.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Franz763 w jaki sposób kontaktowałeś się z Doradcą? Takie sprawy są przekazywane do Działu bezpieczeństwa, więc najprawdopodobniej zostało to skonsultowane, jednak nie widzę, abyś się z nami kontaktował stąd prośba o informację w jaki sposób to zgłosiłeś?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech popatrzyłam, wierzyć mi się nie chciało. Bo w końcu login C....cyfra ma co najmniej 1/3 użytkowników. A przynajmniej tak mi wychodzi po ilości zakupów z takich kont, a z normalnych. Ale potem patrzę i widzę: 470 opinii. Wszystkie 5 gwiazdek- serio???. Kurier ani nie stuknął żadnej paczki, nie kichnął, nie spóźnił się cały dzień, ktoś alergii nie miał i nie zjechał całego produktu, nikogo zapach nie odrzucił itp. itp.??? To nie wiarygodne, każdy dobry produkt sprzedawany w takiej ilości siłą  rzeczy zawsze trafi na marudnego klienta, któremu coś tam się nie spodobało. Do tego prawie każda ta opinia ma 1ną  łapkę w górę. To jakiś bot dawał? Ciekawe jakie fory ma ten sprzedawca, ze to wisi....

oznacz moderatorów