anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

otrzymałam negatyw za towar którego klient nawet nie opłacił

MAMY ROZWIĄZANIE!
Elmo2011
#8 Zapaleniec#

Jak w temacie,prosze o pomoc..klient zakupił towar ,po czym anulował platnosc,która do mnie nawet nie doszła..po tygodnia pyta sie kiedy go otrzyma,ja odpowiadam no niestety platnosc jest anulowana trzeba by ponowic i dopierio wtedy moge zrealizowac zamowienie..dzis otrzymałam negatyw..co zrobic w takiej sytuacji,czy allegro moze usunąc mi taki komentarz..wlasnie z tym komentarzem straciłam dzis Smarta dla klientów..to naprawde niesprawiedliwe..prosze o pomoc.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Próbuj napisać tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272 allegro zweryfikuje i może usunie 

oznacz moderatorów
Elmo2011
#8 Zapaleniec#

dziekuje,spróbuje..

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Warunkiem wystawienia komentarza nie jest zapłata za towar. Klient może ocenić transakcję przed zapłatą. Jeżeli komentarz narusza regulamin, możesz go zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272

Jeżeli zasady narusza, zostanie usunięty. Pamiętaj, że klient może zapłacić też poza Allegro.

oznacz moderatorów
Elmo2011
#8 Zapaleniec#

dziekuje za link.Towar nie został opłacony w zaden sposób..nie zostala takze poinformowana o nieudaneju probie platnosci ani prosbie wysylki np.za pobraniem..klient sobie"kliknal.rozpoczal platnosci i zaraz anulował"

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Warunkiem wystawienia komentarza NIE JEST zapłata za towar.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Elmo2011 Zgłoś allegro usunięcie negatywa, proś o jakieś konsekwencje dla niego ze strony allegro.

Możesz jak masz czas i kasę zgłosić na policje klienta za działania na Twoją szkodę narażając na straty finansowe (utrata smarta, spadek sprzedaży) oraz szkodzenie wizerunkowi Twojemu czy też Twojej firmy z tymi samymi skutkami co wyżej napisałem. Jeśli jest tak jak opisałeś sytuacje. Może to konkurencja i zacznie Ci się powtarzać sytuacja

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Elmo2011
#8 Zapaleniec#

dziekuje

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Elmo2011  poproś o usunięcie i poinformuj że jest to niesłuszny komentarz i wyciągniesz konsekwencje, potem wyślij wezwanie do usunięcia i do sądu 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/kupujacy-wystawil-mi-ocene-czy-moge-ja...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Taaaa, najlepiej to pismo ściągnięte z netu z błędami niech wyśle 🙂 A może komentarz jest słuszny? Tego nie wiemy.

oznacz moderatorów
Elmo2011
#8 Zapaleniec#

serio?czy uwaza pan/Pani ,ze pisałabym tu o problemie wiedząc ze cos bylo nie tak i otrzymałam taki komentarz..kupujący wyjatkowo złosliwy i niemily..jak powiedział"ma prawo to wystawia" ..i wlasnie takich klientów nie powinno tu byc..bo akurat prawo a raczej obiowiązek to mial zaplacic za zakupy,a tego nie zrobil..

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

tak.

oznacz moderatorów