anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka pobraniowa wysyłka przez Allegro.

sekretnabielizna
#7 Wielbiciel#

Jak mam wysyłkę pobraniową i chce ją wysłac za posrednictwem Allegro to otrzymuje komunikat: Bład komunikacji z API przewoznika i muszę usunąć paczkę. Dotychczas wysyłałem takie paczki przez menadżera Inpost na ich srtonie, jednak klient zmienił adres doręczenia w wiadomości po zakupie. Przy nadawaniu przez Allegro mogę edytować jednak wyskakuje bład , a na stronie Inpostu po imporcie przesyłek nie mam możliwości edycji. Jak wysłac przesyłke pobraniową bezpośrednio ze strony Allegro? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A nie lepiej dogadać się z klientem i wysłać mu paczkomatem na adres taki gdzie się on akurat znajduje. Klient Ci poda kod paczkomatu z którego chce odebrać i na taki mu wydrukujesz etykietę.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sekretnabielizna Czy posiadasz umowę własną z przewoźnikiem? Z poziomu Wysyłam z Allegro możesz wygenerować etykietę InPost tylko z umową własną.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sekretnabielizna
#7 Wielbiciel#

Nie posiadam. Przesyłki Inpost bez smarta wysyłam po zaimportowaniu bezpośrednio ze strony Inpostu, niestety nie mam tam opcji edytowania. Skończy się tak , że albo klient anuluje i kupi ponownie wskazując właściwy adres, albo wygeneruje etykietę na własny koszt tylko nie wiem czy Allegro zwróci mi wówczas koszt opłacony przez klienta ( wiem że koszt nadania indywidulnie będzie większy).

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sekretnabielizna W takim wypadku sugeruję, aby kupujący złożył zamówienie ponownie. Tak naprawdę nie masz obowiązku przyjmowania prośby o zmianę adresu dostawy. Niestety bez umowy nie wygenerujesz etykiety z poziomu Allegro, a tak jak mówisz, w Managerze Przesyłek nie ma opcji edytowania Paczkomatu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sekretnabielizna
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam Paweł.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@sekretnabielizna może zmiana adresu powoduje błąd.

oznacz moderatorów