anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Payu srodki na koncie,i konto z blednymi danymi

MPHU
#8 Zapaleniec#

Witam, posiadalem kiedys zawieszone konto w Allegro, otworzylem nowe bez zgoduy i bum, zablokowali mi, no tylko problem pojawil sie poniewaz dokonalem sporo transakcji, sprzedawalem czesci elektroniczne, taka drobnica od 10 do 90 zl uzbieralo sie tego cos prawie 2 tys zl 

Na koncie byla caly czas mozliwosc edycji danych, wiec wpisalem tam nowe dane i konto zostalo zablokowane bez mozliwosci wyplaty srodkow z payu, a tranzakcje mialy juz po 3 lata 

Temat pozostal bez rozwiazania, w dodatku z powodow takich ze nie moglem uzyc swoich danych do wyplaty poprosilem kogos innego, co skutkowalo zablokowaniem tej osobie konta, sytuacje wyjasnilem ale ta osoba ma do dzis konto zawieszone, dodatkowo srodki na payu nie sa wyplacone, a ja jak widac konto mam juz po weryfikacji gdyz zostalo wyjasnione wszysrko 

Do czego zmierzam

Chce odblokowania osoby ktorej zablokowano konto z mojego dzialania 

Chce srodki z payu przekazac na cele charytatywne

Jesli czyta to osoba ktora moze mi pomoc prosze o kontakt, nie chce tych pieniedzy, chce by byly wykorzystane w dobrym celu 

Takze chce by osoba ktora chciala mi pomoc miala odblokowane konto, moje zostalo zweryfikowane i odwieszone, nie chandluje juz na allegro chce zakonczyc tamte tematy, a pieniadze z payu zarobione byly uczciwie

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To zadanie chyba w sam raz dla Ciebie, przybywaj (jak już się obudzisz rzecz jasna)😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MPHU Osoba z zablokowanym kontem sama musi się kontaktować z Allegro w celu zdjęcia blokady, ty nie możesz nic zrobić w tej sprawie. Podobnie z pieniędzmi na Twoim koncie - Allegro nie może ich przekazać nikomu, sam musisz podjąć takie działania, aby zostały one wypłacone właścicielowi konta Allegro. Jeśli na koncie są błędne dane osobowe, kontaktuj się z Allegro i to wyjaśniaj. Serwis nie może blokować tych pieniędzy w nieskończoność.

oznacz moderatorów

MPHU
#8 Zapaleniec#

Tak ale opcja poprawy danych byla widoczna na koncie caly czas konto bylo aktywowalne listem, i uzywane 3 lata, payu to nie paypal i nie mozna wyplacic ani tez zaplacic tymi pieniedzmi

Ja nie moglem w tamtej chwili podac swoich danych i porosilem moja obecnie byla dziewczyne, konto z payu i srodkami zostalo zablokowane oraz konto dziewczyny poniewaz moje bylo rowniez zablokowane

Wyjasnilem sprawe z allegro, jesli chodzi o moje dane i konta ktore mialem kiedys 

Konto dziewczyny zostalo polaczone z kontem na ktorym byly bledne dane i srodki na payu 

chce to wyjasnic probowalem kilka razy poprzez formularz 

Efekt jest taki ze moje dane sa wyjasnione ale konto bylej dziewczyny jeszcze nie i moze ona wyjasnic ale to razem ze mna musi byc tak w suamie i nie ma nr telefonu do allegro a na formularzu bylo juz pisane i wyjasniane i przezemnie i przez nia, a srodki na pauy sa zablokowane

Chce odblokowac jej konto i przekazac z drugiego konta srodki na cel charytatywny i dezktywowac tamte konto i tyle

Moze ktos z allegro przeczyta i zrozumie

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MPHU Konto, z którego tu piszesz, nie jest zablokowane. Żeby wyjaśnić nieprawidłowości po blokanie, musisz napisać przez formularz kontaktowy, bezpośrednio z kont, których dotyczy sprawa. Otrzymasz wtedy wszystkie informacje i wskazówki co należy zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MPHU
#8 Zapaleniec#

Tak moje dane sa wyjasnione ale drugie konto ze srodkami payu zostaly polaczone z kontem mojej bylej dziewczyny 

Ona pisala ze swojego konta 

Srodki sa zablokowane i jej konto prywatne tez

Nie chce tych pieniedzy ktore w sumie uczciwie zostaly zarobione, ale chce odblokowac jej konto a srodki przeznaczyc na cel charytatywny 

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@MPHU Jeśli się okaże, ze nie było na kontach żadnego przestępczego procederu, to odblokują po wyjaśnieniach 😉 Jeśli nie odblokowali do tej pory, to czegoś jeszcze nie wyjaśniłeś a oni czekają na to

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

MPHU
#8 Zapaleniec#

Tak nie chodzi mi o kase chce aby to co zarobilem poszlo gdzies i byli uzyte, a konto mojej bylej odblokowane, jesli jest ktos tu z dzialu ktory tego dokona moge podac loginy tych 2 kont 

oznacz moderatorów