anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrano prowizje za niesprzedany towar

marek3061
#2 Obserwator#

Wybryki pracowników allegro to jakaś kpina Pseudo klient zrobił u mnie zakup za 25 tysięcy złotych nie zapłacił i nie odpowiada na wiadomości konto świeże... 
Allegro nie nie zawróciło prowizji bo pan Klient nie napisał odstąpienia od umowy... Bardzo dobry sposób na wykończenie konkurencji a Allegro na to przyzwala? 
Klient zapadł się pod ziemie podany telefon to jakiś fake nie idzie się z nim skontaktować podobno pracownik allegro się kontaktował ale ni dostał odpowiedzi i odpisał tak: 

Dzień dobry,

niestety nie otrzymałem odpowiedzi od Kupującego. W takiej sytuacji nie mogę przyznać rabatu transakcyjnego.


to za co pobrali prowizję? czy to jest zgodne z ich regulaminem? prowizja z 25 tysięcy to nie jest mała kwota 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

marek3061 odbiór osobisty płatny przy odbiorze ... czy się zgadza ?

oznacz moderatorów

marek3061
#2 Obserwator#

Kupujący zaznaczył wysyłkę kurierską i płatność Splt

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marek3061 tu masz opisane https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-vii-procedura-przyznania-rabatu-transakcyjnego-w-zwia...

  1. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy Sprzedający zawarł umowę sprzedaży a Transakcja nie naruszała Regulaminu Allegro, Allegro może przyznać Sprzedającemu w bieżącym okresie rozliczeniowym rabat transakcyjny na świadczenie usług w ramach Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marek3061 Odwoływałeś się przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym ? Napisz do Allegro, że klient nie pokazał dowodu wpłaty, więc prowizja nie może być naliczona.

oznacz moderatorów

marek3061
#2 Obserwator#

Odwołałem się i odpisali ze klient im nie odpisał wiec nie przyznają rabatu 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marek3061 Niech Ci udowodnią, że klient zapłacił. Ty nie możesz udowodnić, że nie zapłacił.

oznacz moderatorów