anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzane zakupy

IDEALFIX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Proszę o sprawdzenie kont client:119819702 Client:119781920. Zrobiono u mnie zakupy z tych kont na śmieszne pieniądze. Opłacone 4,90 z odbiorem osobistym. Obie osoby z Piekar śląskich a my jesteśmy niedaleko Wawy. Konta mniej niż miesiąc. Telefony nieaktywne. Brak odpowiedzi na wiadomości przez Allegro i sms.

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Ziolko39
#21 Demiurg#

@IDEALFIX Zamówienia opłacone? > to co się martwisz? > nie odbiorą to po 7 dniach odeślesz kasę i "po ptokach"

oznacz moderatorów

IDEALFIX
#9 Pomysłodawca#

Tak. Opłacone. Ale zobacz aukcję. Tam się nie kupuje 1 szt.

https://allegro.pl/oferta/zaluzje-plisowane-plisy-plisa-na-wymiar-opera-perl-6751056793

oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

A kto by tam opis czytał 😉 na telefonie prawie się nie da 🙂 uważaj żeby nie przyjechali i rabanu nie robili

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@IDEALFIX Ja czytam opisy aukcji do końca, stąd wiem co miałeś na myśli > ale część bezmyślnych kupujących czyta tytuł, cenę i szlus > wg mnie osobiście to jest ta cena podana nieprawidłowo > jak ktoś nie pomyśli to go to zmyli > albo ktoś doczytał, ale zrobił to celowo > musisz chyba przekonstruować aukcję, żeby uniknąć takich sytuacji

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@IDEALFIX dziękuję za Twoje zgłoszenia, poprosiłam o sprawdzenie tych kont, na pierwszy rzut oka wyglądają w porządku. Zamówienia zostały złożone dzisiaj i w sobotę, więc mam nadzieję, że uda się jeszcze skontaktować z kupującymi i wyjaśnić tę sytuację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

IDEALFIX
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję.

oznacz moderatorów

IDEALFIX
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów