anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Porównaj oferty

petinek_pl
#11 Animator#

Dlaczego promujecie sprzedaż 1 sprzedawcy? Dlaczego już do tego stopnia dyskryminujecie sprzedawców,że nie wyświetlacie innych ofert tylko wybraliście sobie jedną którą wyświetlacie z możliwością kliknięcia Porównaj oferty... wielu klientów może to przeoczyć albo po prostu wybrac tę ofertę co jest , jest to nie szanownaie sprzedawcy ZNOWU. Oferty innych sprzedawców sa ukryte i zmniejsza to możliwość dostępu do klienta. Nie dość że na każdym kroku utrudniana jest tu sprzedaż to jeszcze takie działania..To jest faworyzowanie 1 oferty niezgodne z zasadami.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl Opisz proszę dokładnie, co masz na myśli. Pomocne będzie przedstawienie problemu na zrzucie ekranu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

@w_kiwi Jest to opisane niedokładnie? Przy wyszukiwaniu oferty- wyświetlacie tylko 1 ofertę od sprzedającego którego wybraliście a resztę można zoabczyć tylko jeśli się kliknie "Porównaj oferty". To jest faworyzowanie wbrew zasadom rynkowym. Wszystkie oferty powinny byc widoczne. Wbrew pozorom jest wielu ludzi którzy tam nawet nie wejdą.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl W widoku produktowym wyświetlony zostaje wyłącznie reprezentant produktu, czyli top oferta. 

Podczas wybierania top oferty bierzemy pod uwagę czynniki, o których piszemy tutaj: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-wybieramy-top-oferte-czyli-reprezentanta-produktu-MRM6ak7GW... 

Jeśli nie chcesz korzystać z widoku produktowego, to kliknij "rozłącz te same oferty": 

ko_alka_0-1706605077308.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

nawet nie wiecie jakie to napędzanie bata samemu sobie - dowiecie się z czasem dlaczego 🙂

Walka cenowa zawsze kończy się destrukcję sprzedających 🙂 

Także patrzyłem na mój produkt - oczywiście nie jest widoczny - a top oferta oczywiście jest ta z najniższa ceną 🙂 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

fajny przykład jak to działa bo właśnie szukałem do domu :

https://allegro.pl/oferta/kapsulki-prania-bialego-ariel-mountain-spring-72s-14061889076 

TOP : Gwarancja Najniższej Ceny ! - PORÓWNAJ 62 OFERTY TEGO PRODUKTU   - i masa tańszych

To jak to to działa ? 🙂 

 

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Jak zawsze nie jest to odpowiedź na to co napisałam standard allegro. Bez komentarza. Promujecie wybranego sprzedawce i tyle, wbrew zasadom rynkowym.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

tak w ogóle od kiedy ten "system" łączenia funkcjonuje na Allegro +- ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla Od jakichś 3 lat 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów