anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie wpłaty - zidentyfikowanie zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
kotylozaur
#7 Wielbiciel#

Witam.

Dokonałem kilku zakupów na fakturę, do których potrzebuję przedstawić w urzędzie potwierdzenie wpłaty. Przy płatności automatycznej kartą przez Allegro na potwierdzeniu przelewu w banku jest tylko w tytule "Allegro". Czy i ewentualnie jak Allegro może mi w jakiś sposób wygenerować potwierdzenie wpłaty na dane konkretnego sprzedawcy z uwzględnieniem towaru, który zakupiłem? Ewentualnie jakie są inne sposoby, aby taki dokument uzyskać? Sprzedawcy twierdzą, że nie mogą wystawić żadnego KP, itp., bo jest to płatność przelewem przez Allegro

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kotylozaur, niestety nie wysyłamy takich potwierdzeń.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@kotylozaur  a nie możesz do faktury dołączyc zamówienia ? z danymi przedmiotów, sprzedawcy oraz adnotacją " opłacone" ? Byc może to jakis sposób

oznacz moderatorów
kotylozaur
#7 Wielbiciel#

no właśnie problem jest w tym, że urząd wymaga:
- potwierdzenia płatności z banku, a tam w tytule jest tylko "Allegro",
- albo potwierdzenia wpłaty od sprzedawcy, a sprzedawca przy płatności za pomocą Allegro nie może wystawić KP, ani innego tego typu dokumentu.

I pojawia się problem z rozliczeniem, a wydaje mi się, że kiedyś przy płatnościach Allegro w tytule były jakieś informacje dot. zakupu.

oznacz moderatorów
chmielna12
#11 Animator#

sprawdź w urzędzie czy identyfikator płatności z transakcji allegro nie wystarczy. Ja ostatnio do urzędu wysyłałem w formie wyciągu z wpłat PayU że te faktury zostały opłacone.

oznacz moderatorów
kotylozaur
#7 Wielbiciel#

A skąd można to pobrać?

oznacz moderatorów
chmielna12
#11 Animator#

u sprzedającego jest możliwość wygenerowania zestawienia gdzie są wyszczególnione transakcje i sposoby opłacenia (PayU, przelewy24) możesz poprosić go o coś takiego albo zrobić zrzut ekranu z zakładki szczegóły zakupu: masz tam coś takiego

 

NUMER ZAMÓWIENIA

42372b81-cb8a-11ec-b395-eb2b9d9fb5bc

DANE DO FAKTURY

XXXXX
 
WIADOMOŚĆ DO SPRZEDAJĄCEGO
Brak

METODA PŁATNOŚCI

BLIK

KWOTA PŁATNOŚCI

128,52 zł

STATUS PŁATNOŚCI

Płatność zakończona
4 maj 2022, 11:12

IDENTYFIKATOR PŁATNOŚCI

4498e941-cb8a-11ec-92b4-0f5470660bad
Płatność w ramach usługi Przelewy24
Od realizacji usługi nie jest pobierana opłata.
 
Może to wystarczy
oznacz moderatorów