anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązywanie ofert z produktem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Zabcia70
#7 Wielbiciel#

Powiązywanie ofert z produktem powinno dotyczyć tylko kont firmowych, sprzedających zawodowo duże ilości produktów nowych, lub stosunkowo nowych, dla których istnieją te wszystkie parametry które można wpisać. Nie powinno to dotyczyć kont prywatnych, gdzie ktoś sprzedaje coś co stało mu się po wielu latach używania niepotrzebne. Nie mam tych kodów EAN, pamiętam markę i model, ale i tak takiego produktu nie ma. Próbuję od ponad pół godziny wystawić obudowę komputera, używając wcześniej wystawionej aukcji jako bazy, w której pozmieniałem kategorie i parametry, zdjęcia, opis cenę warunki dostawy, ale woła ode mnie powiązania z produktem. To mój pierwszy produkt w dziale elektronika, co chwilę przechodzę do sekcji wybierz produkt. Nie znajduje mi produktu, a po wyjściu z tego mam wszystko od poprzedniej aukcji, jak próbuję wystawić ofertę to wyskakuje że wymagane powiązanie z produktem. Niech Allegro jak chce to samo sobie produkty tworzy na podstawie wystawionych aukcji, ale nie zmusza do tego użytkowników, chyba że mi zapłacą za to lub za wpisanie produktu będę miał rabat np 10 zł do wykorzystania przy wystawianiu aukcji. Te produkty to jakaś porażka. Podobnie miałem z wystawieniem części jaki mi pozostały po starym piecu, pompy szukałem ponad 10 minut wpisując parametry z naklejki i dopiero po godzinnej walce z wystawianiem udało się wystawić aukcję. Tyle że od razu jestem na czerwono, bo nie powiązałem produktów z ofertą. Niech pracownicy allegro sami przeglądają oferty i proponują połączenie. Wystawiałem również swego czasu znalezione na strychu łuski od nabojów i co też miałbym szukać produktu do połączenia? To chore rozwiązanie. Zmieńcie to bo stracicie użytkowników. Zatraciliście się, to kiedyś był portal do sprzedawania rzeczy które zalegały w domach, pamiętam również że było dużo dużo taniej, teraz zdzieracie nawet kilkanaście procent ze wszystkich i nawet sami nie powiążecie sobie tych aukcji? Obciążajcie takimi wymaganiami firmy, bo jak na razie tylko zniechęcacie indywidualnych zwykłych ludzi którzy zwyczajnie chcą się pozbyć zbędnych już przedmiotów. Robi się póki co Alle Dramat!!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro dla prywatnych sprzedających stworzyło AL, ale zawsze możesz napisać tu: Zgłoś swój pomysł! tam moderatorzy się odniosą.😁

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Zabcia70 to jest dla prywatnych sprzedających zalegające rzeczy w domach  https://allegrolokalnie.pl/ tu nie wymagają kodów EAN 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Zabcia70
#7 Wielbiciel#

Problemem jest to że chcę by oferta była widoczna w całym kraju, a nie tylko w mojej okolicy. Nie mam innego komputera czy jego części na razie do sprzedania, żebym mógł powiązać go z produktem i potem wystawić tą obudowę, której na allegro nie ma. To jest chore co sobie wymyślili. Oferty których nie ma w katalogu produktów w ogóle nie powinny wchodzić do limitu ofert powiązanych z produktem. Strzelili sobie w stopę, już mnie wcześniej znajomy namawiał na przejście na inny portal sprzedażowy. Chyba w tym tempie przejdę. Niech sobie firmy mające sprzedaż nowych przedmiotów powiązują i tworzą katalogi produktów, a nie czepiają się kogoś kto coś nowego dodaje raz na kwartał lub pół roku.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Zabcia70 Oferty wystawione na allegro lokalnie wyświetlają się też na allegro, i to w całym kraju 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Zabcia70
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc, jutro będę próbował dalej, dziś już nie mam na to siły.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów