anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powielanie Ofert (Dublowanie ofert) - czyli genialne "usprawienie" Allegro

YIVO
#11 Animator#

Hej, jesteście już przygotowani na masowe usuwanie zdublowanych ofert przez Allegro?

Może macie jakiś pomysł co w przypadku ofert, które dotyczą np. części do autonomicznych produktów?

Praktycznie cała moja oferta to części i akcesoria, w większości na tyle uniwersalne, że pasują do dziesiątek, jak nie setek różnych modeli, więc w jaki sposób ominąć dublowanie skoro wyszukiwarka Allegro nie jest totalnie na to gotowa? Większość klientów nie zna funkcji wyszukiwania jaką jest szukanie w opisach oferty, pomimo, że w parametrach mam parametry własne "kompatybilność", w której wymienione są konkretne modele, to jeśli w tytule nie jest zawarty ten konkretny model, oferta nie pojawi się w wynikach wyszukiwania. Niestety nie potrafię się doprosić Allegro o utworzenie specjalnego rozwijanego parametru "pasuje do/kompatybilny" w kategoriach, których wystawiam, choć i tak nie wiem, czy to rozwiązałoby wspominany wyżej problem...

Jako sprzedawca tego typu asortymentu również irytuje mnie posiadanie kilkuset zdublowanych ofert ale jak widać nie ma na tą chwilę żadnego rozwiązania bo pomimo iż w parametrach umieszczę kompatybilne nazwy modeli to wyszukiwarka nie zwróci wyników jeśli nie utworzę aukcji z konkretnym tytułem, gdzie model będzie zawarty. Uważam, że to super rozwiązanie ale zdecydowanie nie powinno zostać wprowadzone, dopóki nie usprawnią wyszukiwarki...

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61

konselo
#11 Animator#

Też zrobiłem

oznacz moderatorów

BlueMouse_pl
#9 Pomysłodawca#

gdzie można takie oferty zgłosić , mam sprzedajnego który zaśmieca pierwsze kilka stron wyszukiwania danego produktu tymi samymi ofertami , zgłaszałem to już niejednoktornie prze narzędzie dostępne pod każdą z aukcji , wypisywałem numery aukcji , podawałem linki i nic z tym się nie dzieje . przy takiej ilości tych samych ofert aż się odechciewa cokolwiek wystawiać  , już nie mówiąc o szukaniu danego produktu .

oznacz moderatorów