anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

próba oszustwa

Plomyk420
#2 Obserwator#

witam, sprzedaje skiny do gry cs go i kupujący kupił przedmioty ale ja nie mam pieniędzy na koncie allegro ani nic, tylko naliczyli mi prowizje, dostałem niby potwierdzenia na maila ze zaplacił, ale nie wiem czy są prawdziwe. Kupujacy napisał że zakłada spór i dostałem taką wiadomość na maila:

Cześć Sławek Szybiak (Plomyk420)
 
Otrzymaliśmy informacje iż Kupujący zapłacił za towar, ale go nie otrzymał.
Poinformował nas również, że nie zaksięgowałeś płatności w swoim portfelu Allegro. Wpłata od Kupującego dotarła do naszego pośrednika płatności, ale PayPro nie był w stanie przekazać środków na twoje konto Allegro Finanse, ponieważ nie posiadasz aktywnego tokenu
Przelewy 24, wpłata do twojego salda zostanie dodana podczas najbliższej sesji wychodzącej.
Prosimy by problem z dostawą rozwiązać natychmiastowo po odczytaniu naszej wiadomości.
 
W przypadku, gdy nie dostarczysz Kupującemu zamówionego towaru. Twoje konto Plomyk420 zostanie zablokowane.

 

Do chwili rozstrzygnięcia pozostajemy w stałym kontakcie z Kupującym.

 
Uwaga: prosimy o niekorzystanie z opcji "Odpowiedz".
 
--
Pozdrawiamy,
Zespół Allegro

 
a tutaj mail który wysłał tę wiadomość 

50u52zl7qm@allegromail.pl

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Chwila, masz konto Allegro to jak kupujacy zapłacił to środki muszą być tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-05-07&dateTo=2023-... nie ma -nie wysyłasz. Taki mail to może być oszustwo.

oznacz moderatorów

Plomyk420
#2 Obserwator#

znaczy niby na mail przyszly mi potwierdzenia 

Plomyk420_0-1686063119660.png

i pisze ze w stanie realizacji przelewy 24 nie jest aktywne, srodki dostepne po weryfikacji

i wlasnie chce sie dowiedziec czy to jest ich mail czy też nie
zawsze jak sprzedawalem na lokalnie to nawet jak ktos placil przez p24 to bylo od razu w moim portfelu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdź tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-05-07&dateTo=2023-...  masz środki to zapłacił, a jak wypłacić> aktywować konto do wypłat, jak masz tam środki to masz obowiązek wysłania przedmiotu kupującemu.

oznacz moderatorów

Plomyk420
#2 Obserwator#

Plomyk420_0-1686063451158.png

środków nie ma, ale nawet jesli nie mam zweryfikowanego konta to chyba powinny sie pokazywać na p24 skoro niby zapłacił przez p24

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, powinny tam być. Powinno być napisane: czekamy na weryfikację.

oznacz moderatorów

Plomyk420
#2 Obserwator#

Plomyk420_0-1686063750516.png

mysle ze to oszustwo, platnosc payu, platnosc rozpoczeta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz środków nie wysyłaj.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Plomyk420 Prześlij otrzymanego maila na adres phishing@allegro.pl. Zajmiemy się tą sprawą.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Plomyk420
#2 Obserwator#

gotowe

oznacz moderatorów

Plomyk420
#2 Obserwator#

a jeśli naliczyło mi prowizję, a kupujący nie kupił przedmiotu to co mam zrobić?

oznacz moderatorów