anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o zmianę nazwy produktu

mdrogeria
#21 Demiurg#

Błąd w nazwie w katalogu , ja już nie mam siły na zgłaszanie nr: 14848700385 EAN (GTIN): 5900002631477

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Ma być płyn a nie balsam, tak? Zgłosiłam taką zmianę.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not tak , ma być płyn lub woda po goleniu 😀

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@nat_not znowu błąd w naliczaniu łapek na forum w tym momencie @mdrogeria ma 217 łapek dla przykladu klepnę mu tu 3 szt i dalej nie pokazuje zmiany ilości lapek

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@nat_not a nawet lepiej bo poleciało mu w dół co wy tam wyczyniacie z tym łapkowaniem to ja nie wiem?

Screenshot_20231207_130015_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael mało tu ostatnio bywam  ,stąd i ranking poleciał w dół .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bo ida swieta i zarabiasz na chleb @mdrogeria generujesz przychody bo teraz bedzie boom. Ale jak ci wrzucam lapke to powinno od razu podniesc a nie patrze i stoi wczoraj w ramach sprawdzenia wrzucilem ci kilka na losowe wypowiedzi by zerknac czy zareagowalo i nic. Chyba ze allegro mnie podejrzewa ze ci sztucznie staty pompuje bo wiekszosc moich  lapek dostajesz z 2 powodow duzo piszesz i z sensem a czesto z umocowaniem w orzepisach to co mam nie dac @kostas11 tez wrzucalem sporo za to samo tylko on juz zawija sie z allegro i cos malo co pisze to i mu spadlo spokojnie tez moge przypunktowac @pecela za duza wiedze na temat przepisow o wysylkach i znajomosci przewoznikow i @medalik_2009 bo obaj tez jak cos napisza to i mozna sie cos nauczyc o przepisach i interpretacji bo podaja podstawy prawne. Madrego jak cos napisze to warto nagrodzic a np lew za poltora roku dostal odemnie 1 lapke

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael Jeśli jutro nadal będzie problem (dzisiejsze "w punkty" się nie pojawią) daj nam znać. Będziemy to weryfikować.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@nat_not żeby to stwierdzić czy dodalo i czy ujęło to musiałbym wiedzieć ile mu jutro poleci po uplywie miesiąca wtedy np skompensowałbym mu tą samą ilość w ciągu dnia i zobaczył czy licznik łapek stanął bo wygasłe się wyzerowaly z przyznanymi. Ja to widzę na bieżąco jestem na głownym ekranie formum patrze np ile @mdrogeria ma lapek powiedzmy 217 jak teraz było wchodze w posta widze ze napisal cos sensownego wale lapke wracam na glowna strone forum widze ze stoi licznik zaraz przetestuje znowu mamy w watku 1 niepodlapkowana jego wypowiedz

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

 zrzut sprzed lapki dalem lapke mdrogeria

Screenshot_20231207_133745_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Screenshot_20231207_133811_Chrome.jpg

 zrzut po lapce

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zeby nie bylo minela minuta na kolejnym zrzucie nadal stoi 211

Screenshot_20231207_134017_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@nat_not zwykle leci instant lapka klikam i sie nalicza w sekunde... zaraz zobacze czy u ciebie naliczylo.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@nat_not a tobie sie naliczylo od razu po odswiezeniu strony 

Screenshot_20231207_134253_Chrome.jpg

Screenshot_20231207_134415_Chrome.jpg

 no chyba ze to nie odemnie akurat poleciało

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy w końcu coś zrobicie z tytułem oferty w katalogu ???

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria zrobią ci prezent na święta i zmienią ale do świąt trochę jeszcze trza poczekać 😉 powiem ci że się już cuda na moim koncie dzieją... łapki już standard poszlo zgloszenie teraz nie nalicza nikomu i od nikogo, znikają mi wątki z mojej aktywności, forumowy stalker nas obrzucil stekiem pomówień jako towarzystwo wzajemnej adoracji na forum że se staty pompujemy az ten wątek poszedł pod kastrację etc 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael nie zawijam się, święta, paczki idą w setki dziennie to i nie ma czasu pisać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 pisałeś że z allegro nie że ogólnie upadłość  pamiętam 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael tak sprzedaży na allegro nie rozwijam bo to nie ma sensy, ale tu będę dalej 😄 Po prostu teraz mam urwanie głowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów