anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem w korespondencji z Allegro

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Proszę o pomoc !! Czy załatwiał ktoś jakąś sprawę z tym konsultantem [edycja]?? Nie mogę od człowieka od trzech miesięcy wyegzekwować konstruktywnej pomocy. Po wielu emailach zgodziłem się już na jego propozycję . Mimo, że krzywdzące mnie rozwiązanie ale przyjąłem warunki. Poprosiłem o dokumenty i instrukcję jak technicznie tego dokonać . Chodziło o zapłatę za inny podmiot. Poprosiłem o ewentualną Fv nr. konta i niezbędne dokumenty i procedury do tej operacji. Minęło kolejne 20 dni i żadnego odzewu ze strony tego Pana. 

Pomóżcie proszę jak mogę skontaktować się może z jego przełożonym lub inną osobą która jest kompetentna żeby sprawę doprowadzić do końca. Ja rozumiem , że sprawa wykracza po za schemat odpowiedzi jakie mają konsultanci ale temat już rozwiązaliśmy i chciałbym doprowadzić do końca. Ja też potrzebuję kilka dni organizacyjnych a to trwa w nieskończoność. Rozumiem, że ten Pan nie dba o moje finanse ale że nie dba również o finanse pracodawcy to zaskakujące. 

Bardzo będę wdzięczny za pomoc z góry dziękuję 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może wy znajdziecie tego jegomościa  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

 Moderator powycinał mi imię i nazwisko konsultanta o którego mi chodzi , nie wiem co taka cenzura ma na celu ? Czy to jest jakaś tajna organizacja ? Nawet w marketach są plakietki z imieniem. A to konkretna osoba z imienia i nazwiska ponosi odpowiedzialność a nie robot czy pan X. Pan Artur juz nie podam nazwiska, więc jak bez danych mam otrzymać jakąś pomoc ?

oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

I to nie jest problem w korespondencji z allegro jak to sobie zatytułował moderator tylko z konkretnym Panem Arturem !

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@biotina_pl Konsultant podpisuje się imieniem i nazwiskiem w korespondencji z Tobą, ale nie wyraził zgody na upublicznianie tych danych, dlatego je usunęłam. Jednocześnie pamiętaj, że każdy nasz pracownik, który się z Tobą kontaktuje, robi to w imieniu Allegro. 

Utrzymujesz, że nie masz związku z kontem, którego zadłużenie chcesz opłacić. My mamy inne informacje na ten temat. 

Zaznaczam też, że upublicznianie szczegółów sprawy, w tym podawanie nazwisk osób zaangażowanych w jej wyjaśnienie, nie przyspieszy całego procesu. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Wy zawsze utrzymujecie, że mam związek z kontem mimo, że macie przesłane wszelkie dokumenty. Ale pomijając tą sprawę już zgodziłem się na wniesienie opłat za konto z którym kiedyś owszem byłem związany natomiast od dawna nie jestem a na pewno nie mam dostępu do danych firmy jak np. nr kont 

A za każdą decyzją i działaniem nie stoi Allegro tylko konkretna osoba z imienia i nazwiska i to ona ponosi odpowiedzialność zarówno nagrody jak i uwagi co do swojej działalności. Ja wiem że wygodnie jest się zasłaniać korporacją . Wielokrotnie prosiłem o kogoś innego który jest bardziej biegły w temacie ale niestety z mizernym skutkiem.  I nie rozumiem dlaczego już mimo przyjętych prze ze mnie warunków sprawę wałkujemy tyle czasu ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@biotina_pl Przekazałam do odpowiedniego zespołu prośbę o ponowny kontakt z Tobą w sprawie blokady konta. Jednocześnie jak widzę chodzi tutaj o problem z kontem powiązanym. Dane do spłaty zadłużenia znajdziesz po zalogowaniu się na konto, na którym należność jest naliczona.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Z powiązanym tylko z punktu widzenia Allegro . To jest inna firma i ja już zgodziłem się pospłacać tamten dług ale przecież nie mam dostępu do tego konta bo to nie moja firma. a rozstaliśmy się w nienajlepszych stosunkach co tu trudno zrozumieć ,że na każdą odpowiedź od Pana [edycja] muszę czekać 3tygodnie chociaż może i dłużej bo do dziś nic mimo, że już przyjąłem te warunki.

oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Pan Artur swoją opieszałością w działaniu działa na niekorzyść zarówno moją jak i Allegro. Z tego co wiem to możliwe są kroki prawne w stosunku do tej osoby.

oznacz moderatorów