anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z automatycznym dodawaniem nazw produktów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

 

Proszę o pomoc . W mojej ofercie automat dodał błędną nazwę produktu zawierającą fałszywą ilość.

Po lewej stronie widnieje napis dodany automatycznie przez Allegro :

"2 sztuki ZAWIAS GÓRNY DO ZMYWARKI IKEA BEHJALPLIG"

co jest błędem bo oferta dotyczy tylko jednej sztuki.

Proszę o zmianę i właściwe wyświetlanie informacji !

Proszę o opublikowanie właściwej treści :

1 szt. ZAWIAS GÓRNY DO ZABUDOWY ZMYWARKI IKEA BEHJALPLIG

Pozdrawiam

oferta nr: 13520079549

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 Cześć. Kod EAN produktu 4250390928880 przynależy do produktu z dwiema sztukami zawiasów w naszym katalogu. Jeśli chcesz dokonać zmiany, możesz wysłać taką prośbę za pomocą dedykowanego formularza https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/c233560d-5d8f-4283-8fa5-b48b81f8525a 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

Wszystko się zgadza tylko to dalej jest ten sam zawias tylko w opcji raz jednej sztuki a raz w opcji dwóch sztuk . Czy bot tego nie rozróżnia ?

Próbowałem przy pomocy tego formularza zgłosić problem ale widać nie jest to możliwe bo nie można wysłać informacji. Nie DZIAŁA !

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 Dla obu wariantów powinien być indywidualny kod EAN. Czyli kod X dla 1 sztuki i kod Y dla 2 sztuk. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

Jest więcej błędów w automatycznym dodawaniu opisów po lewej stronie formularza .

nr: 13521388306
nr: 13590408596
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 Również je możesz zgłosić za pomocą formularza "Zgłoś błąd w produkcie". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

Przez ten formularz nie można zgłosić błędu w automatycznym wystawianiu tytułów aukcji .

Spróbuj a sama się przekonasz !

To nie jest błąd w produkcie tylko w Waszym opisie po lewej stronie formularza

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 Jeśli kod EAN z katalogu przynależy do zestawu dwóch czy jednej sztuki, to właśnie takie dane wprowadzone są do katalogu. Jeden kod EAN nie może "obsługiwać" kilku wersji sztukowych produktu 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

Zgodził bym się pod warunkiem że były by to różne przedmioty. Mówimy o tym samym przedmiocie, który ma taki sam kolor, materiał z jakiego został wykonany, ciężar, wygląd - po prostu jest identyczny czyli taki sam ! I jak można nadawać różny kod do tego samego detalu 🤔 ?

oznacz moderatorów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

Takimi działaniami wprowadzacie klientów w błąd i powodujecie problemy klient - sprzedawca !

Screenshot_2024-06-26-22-35-41-93_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

W taki sposób wprowadzacie klienta w błąd - pokazując mu swój tytuł zamiast to co napisał sprzedawca

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 W takim razie połącz ofertę z odpowiednim produktem — jeśli sprzedajesz jedną sztukę, to odszukaj w Katalogu produkt jednej sztuki. Jeśli nie ma takiego produktu w naszym Katalogu, to go stwórz, ale na innym kodzie EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

Z całym szacunkiem ale chyba się nie rozumiemy. Ten przedmiot ma swój kod EAN i nie bardzo rozumiem dlaczego korzystając z przypisanego kodu nie mogę oferować 1 szt. 2 szt. 4 szt .....?

 Dalej jest to ten sam przedmiot nic w jego właściwościach i przeznaczeniu się nie zmieniło.

Z tego co zauważyłem i innych sprzedających "uszczęśliwiły " Wasze "modernizacje". Za chwilę będzie sporo takich wiadomości jak moja ....... Dziś właśnie klientka zwróciła mi uwagę że ją oszukałem bo przeczytała że kupuje 2 sztuki choć oferta dotyczy tylko jednej .......

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kakabe_2007 Tak działa katalog produktów od dawna. Jedna wersja produktu (niezależnie od tego, czy to kolor, liczba sztuk czy rozmiar) wymaga indywidualnego kodu EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kakabe_2007
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za poświęcony czas.

Problem nie tylko mnie dotyczy.

Tu firma sprzedaje cztery sztuki w cenie dwóch 

https://allegro.pl/oferta/2x-zawias-przesuwny-gorny-do-zmywarki-ikea-behjalplig-15412635413?fromVari...

A tu dwa w cenie jednego

https://allegro.pl/oferta/zawias-przesuwny-do-zmywarki-ikea-behjalplig-9680752686?bi_s=ads&bi_m=show...

 

Kolejna firma która prawie za darmo rozdaje swoje produkty  cztery zawiasy w cenie dwóch

https://allegro.pl/oferta/2x-zawias-do-zmywarki-ikea-behjalplig-mocowanie-12857398791?fromVariant=12...

przykładów pewnie znalazłbym więcej ale szkoda czasu .............

 

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów