anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z generowaniem etykiet Allegro przesyłka polecona i Allegro punkty

czadowo2002
#7 Wielbiciel#

Od kilku dni nie mogę wygenerować etykiet przy zamówieniach z opcją Allegro przesyłka polecona oraz Allegro punkty. Po podaniu wielkości przesyłki oraz próbie przejścia do kolejnego etapu pojawia się komunikat "Punkt punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy". Ten komunikat pojawia się przed wpisaniem tego punktu więc jest bezsensowny. Powiadomione cztery dni temu Allegro nie potrafi poradzić sobie z tym problemem. Może ktoś miał już taki problem i go pokonał. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czadowo2002 Niestety nie widzę Twojego zgłoszenia mailowego w tej sprawie. Jeśli jednak rozmawiałeś przez telefon z naszym konsultantem i potwierdził, że działamy, muszę Cię prosić o cierpliwość. 

Sprawdź też proszę czy masz podany adres nadawcy w książce adresowej tutaj

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

czadowo2002
#7 Wielbiciel#

Wszystko mam uzupełnione. Ten problem występuje na dwóch kontach. Cierpliwość kiedyś się kończy, gdyż Wasz dział techniczny, niewątpliwie BARDZO profesjonalny nie potrafi poradzić sobie z tym problemem od czterech dni. Oczywiście wszystkie prowizje pobieracie na bieżąco i nikogo nie interesuje, że muszę płacić za nie z własnej kieszeni. 

oznacz moderatorów