anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z importem zamówień na stronę InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
KsiazkowaDziupla
#7 Wielbiciel#

Witam, właśnie okazało się, że mam problem ze ściągnięciem zamówień do Managera Przesyłek na stronie InPost. Pojawia się komunikat: "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!" .. Oczywiście, że połączyłeś, skoro od zawsze wysyłam tak przesyłki 🙂 Czy ktoś ma podobny kłopot? 

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KsiazkowaDziupla Spróbuj proszę usunąć InPost z powiązanych aplikacji, a później połącz konto Allegro z InPostem ponownie. Mam nadzieję, że to pomoże rozwiązać problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
megii_ss
#12 Orędownik#

nic nie dają te wasze instrukcje - o kant d... to rozbić

ponad 20 paczek do zrobienia  oczywiście lipa bo ten bubel zwany allegro znowu zawiódł

co za syf

oznacz moderatorów
rado220179
#8 Zapaleniec#

Kiedy to naprawicie? 

oznacz moderatorów
BudzynPTR-BHP
#7 Wielbiciel#

mi Allegro napisało że w ciągu godziny się rozwiąże problem

 

oznacz moderatorów
sklepbobi
#7 Wielbiciel#

czy u kogoś zniknąl już problem?

oznacz moderatorów
dirox_bb
#2 Obserwator#

dalej nie działa

oznacz moderatorów
zielony-krasnal
#7 Wielbiciel#

Nic nie działa, w Inposcie na infolinii przed chwilą mi powiedzieli że trzeba czekać i próbować co jakiś czas ponownego połączenia managera z kontem w Allegro.

oznacz moderatorów
sklepbobi
#7 Wielbiciel#

działa, w końcu.

oznacz moderatorów
odziezSiS
#8 Zapaleniec#

Nadal nie działa, klienci oczekują paczek przed weekendem  a ja od wtorkowego wieczoru nie mogę nadać. Czy allegro poinformuje kupujących, że problem leży po ich stronie a nie sprzedającego???

oznacz moderatorów
pikus-trade
#7 Wielbiciel#

Witam nic nie pomaga żadne z waszych rozwiązań co mamy powiedzieć klientom ??

Proszę o pomoc!!

oznacz moderatorów
FARLAK
#8 Zapaleniec#

U mnie od wczoraj trwa uzyskiwanie dostępu, pełno paczek do zrobienia. Kiedy Inpost ma zamiar rozwiązać problem? 

oznacz moderatorów
2guziki
#7 Wielbiciel#

A co z komentarzami i stat SS. Dobrze by było gdyby Allegro poinformowało klientów o awarii ze swojej strony

oznacz moderatorów
micha$
#3 Debiutant#

Niestety nie działa. Od wczoraj nie ściągają się paczki. Dzwoniłem do Inpost i  wczoraj dostałem informacje, że do końca dnia usuną problem. Dziś znowu dzwoniłem i usłyszałem to samo.

Kilka razy usuwałem już powiązania, logowałem się z różnych przeglądarek na różnych urządzeniach - również w trybie incognito i nic ....  HELP !

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@micha$

1. Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje usuwasz powiązanie z "Allegro InPost Integration" (jeśli masz).
2. Tutaj https://manager.paczkomaty.pl/allegro/import-auctions klikasz w "Zarządzanie kontami", usuwasz powiązane konta (jeśli masz), klikasz "DODAJ NOWE", wpisujesz nick i klikasz "Powiąż".
3. Otwiera Ci się strona allegro, gdzie w kolejnych oknach/kartach (przeglądarka nie może blokować pop-upów, bo w przeciwnym razie okna/karty się nie otworzą) klikasz na "DALEJ", "KONTYNUUJ" I "POWIĄŻ KONTO".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
micha$
#3 Debiutant#

@Knowhere 

nie mam w inpoście nic takiego jak "zarządzanie kontami" - resztę robiłem już ze 20 razy... Do inpostu loguję się przez allegro. 

po powiązaniu wyświetla mi się :

brak nazwy

ID: b7360fa5-d6a3-4dbc-9aca-daac80c68abe

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@micha$ A to to, to co?😏

inpost.png

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
micha$
#3 Debiutant#

Dzięki, na oczy mi się rzuciło z bezsilności... 

oznacz moderatorów
burchu
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam taki sam problem.

Powiązanie usunołem juz kilka razy, użyłem 3 przeglądarek i nadal wyskauje komunikat: upewnij się ze połączyłem konto na stronie allegro.

Proszę o jaką odpowiedz i radę bo nie mam pojęcia co z tym zrobic.

będę wdzięczny za odpowiedz.

 

oznacz moderatorów
Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Działa tylko przez chwilę. Faktycznie o kant czterech liter te Wasze aktualizacje (tak Wasze bo współpracujecie z Inpostem) roztrzaskac.

oznacz moderatorów