anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupujacym

Byzik
#7 Wielbiciel#

Mam problem z kupującym dokonuje zakupów w celu wystawienia oceny nie polecam. Robi to przez dwa różne konta na to same nazwisko. Co można z tym zrobić . Allegro nie widzi problemu ale to ich stara bajka.

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Byzik jak kupuje? płaci czy wybiera za pobraniem w jaki odstępie czasu wystawia ocenę. Coś w  ocenie pisze czy tylko gwiazdki. Dodałeś go do MNK

oznacz moderatorów

Byzik
#7 Wielbiciel#

Cwana gapa , kupuje część do samochodu , uszkadza . odsyła w ramach zwrotu. wystawia oceną nie polecam albo nic nie wpisuje albo tylko że problemy, zabiera wszystkie gwiazdki. Co to jest MNK?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Byzik jeżeli masz dowody na celowe działanie a allegro nie podejmuje działania to pozostaje Ci wymiar sprawiedliwości.

oznacz moderatorów

Byzik
#7 Wielbiciel#
  • Wiem ,allegro tylko zwraca pieniądze oszustowi .
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwraca mu kasę a jaki podaje powód?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

wrzuć oba konta na moi nieaktywni kupujący nic z nich nie kupi o ile sprzedajesz jako firma to masz taką opcję

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@az1rael jak ma dwa konta to założy też trzecie, czwarte i piąte. To nie jest rozwiązanie.

@Byzik sprawdź go w ceidg czy nie jest twoją konkurencją.

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@starling_shop zauważ że oba konta na to samo nazwisko były więc parę takich akcji i zgłoszenie na policję można walnąć o oszustwo

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@az1rael można też od razu założyć sprawę cywilną.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@starling_shop wiem ale ja poczekałbym na jakieś lepsze dowody żeby potem pozew był jak zdzielenie pałą przez łeb a nie posmyranie piórkiem, jak mawiają co się odwlecze to urośnie 😄 do rozmiarów kuli śniegowej staczającej się po zboczu 

oznacz moderatorów

Byzik
#7 Wielbiciel#

Co zrobić tak wygląda sprzedaż na allegro.

Co napisali:

Dzień dobry,

dziękuję Pani za cierpliwość.

Zespół zajmujący się bezpieczeństwem transakcji zweryfikował konto kupującego [edycja] oraz kupującego [edycja]. Ich weryfikacja nie wykazała by do zakupu doszło z intencją zaszkodzenia. Zespół ten może korzystać tylko z danych jakie posiadamy w systemach. Jeśli podejrzewa Pani działanie konkurencji, którego nie jesteśmy w stanie potwierdzić, to sugeruję zgłoszenia sprawy do UOKiK.

Osoba kupuje na 2 różne konta , 2razy zwraca uszkodzony towar, oczywiście dyskusje ,2 x oceny nie polecam bez komentarza . 2 razy allegro zwraca mu pieniądze za przedmioty.

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@az1rael o ile sprzedaż na allegro nie jest głównym źródłem zarobku autora wątku bo te komentarze mu zabiją sprzedaż.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@starling_shop dlatego poczekalbym troche na więcej dowodów posprawdzał te konta zakupowe adresy nipy nazwiska telefony etc i w miedzyczasie blokował i nakręcał takiego dziada do tworzenia nowych bo się na szybkości w końcu pomyli i da np te same dane do nowego konta i wtedy mam materiał dowodowy ze związkiem przyczynowo skutkowym pomiedzy kontami do przyciśnięcia i allegro i takiego kutafona 

oznacz moderatorów

Byzik
#7 Wielbiciel#

Co zrobić tak wygląda sprzedaż na allegro.

Co napisali:

Dzień dobry,

dziękuję Pani za cierpliwość.

Zespół zajmujący się bezpieczeństwem transakcji zweryfikował konto kupującego [edycja] oraz kupującego [edycja]. Ich weryfikacja nie wykazała by do zakupu doszło z intencją zaszkodzenia. Zespół ten może korzystać tylko z danych jakie posiadamy w systemach. Jeśli podejrzewa Pani działanie konkurencji, którego nie jesteśmy w stanie potwierdzić, to sugeruję zgłoszenia sprawy do UOKiK.

inny napisał

Dziękuję za odpowiedź.

Zachęcam Panią do porozumienia się z Kupującymi oraz wyjaśnienia sobie tych spraw.

Z własnego doświadczenia wiem, że wraz z upływem czasu Kupujący stają się skłonniejsi do zmian w swoich ocenach.


Osoba działa złośliwie a ja mam paść na kolana i prosić, to jest rada allegro.

Kiedyś miałem przypadek, owszem zrobiłem to napisałem do takiej osoby i co , zabrał resztę gwiazdek .


Osoba kupuje na 2 różne konta , 2razy zwraca uszkodzony towar, oczywiście dyskusje ,2 x oceny nie polecam bez komentarza . 2 razy allegro zwraca mu pieniądze za przedmioty.

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

Byzik
#7 Wielbiciel#

Dane na obu kontach są identyczne allegro nie widzi problemu, allegro nigdy nie widzi problemu.

Zwróciło pieniądze innemu osobnikowi który po 45 dniach od zakupu zgłosił że zamiast 2 sztuk otrzymał 1 sztukę , pokazaliśmy paragon, wewnętrzne dokumenty na 2 sztuki , zwrócił 🙂

oznacz moderatorów