anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki w Wysyłam z Allegro - UPS

MAMY ROZWIĄZANIE!
longlife77
#8 Zapaleniec#
Przesyłka nie została zamówiona.
Dostęp do API UPS jest chwilowo zablokowany, spróbuj ponownie za 30 minut - czy wiadomo jest dlaczego tak się dzieje, dlaczego nie można nadać przesyłki za pomoc
ą allegro?
oznacz moderatorów
79 ODPOWIEDZI 79
atelierofturbans
#8 Zapaleniec#

Czekamy ,ale  proszę o pilne rozwiązanie sprawy . To jest duży problem, były jakieś aktualizacje na stronie UPS bo mam z nimi umowę i trzeba było zmieniać hasła bo dostęp był zablokowany . UPS ma dramatyczna platformę i obawiam się ze problem tak szybko nie będzie rozwiązany 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atelierofturbans @mildent @PawelBystry2-NEW @gooha-parasole @winnyrumcajs2 @SwiatCzosnku @LaPCiu @Kickflip20 @_Madry_Brzdac_ @shop_wiiw  przepraszam Was za te problemy! Awaria jest po stronie przewoźnika, jesteśmy z nim w kontakcie i gdy tylko otrzymam więcej informacji w tej sprawie, przekaże je Wam w tym wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
NaturANNA
#7 Wielbiciel#

Czekamy zatem na szybką informację i zakończenie problemu.

oznacz moderatorów
Kranserwis
#8 Zapaleniec#

Poinformujcie kupujących o zaistniałej sytuacji. 

oznacz moderatorów
MevoSklepPL
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, czy możemy liczyć na to, że ewentualne opóźnienia w wysyłkach nie będą brane pod uwagę do statystyki, i tym samym ta sytuacja nie obniży rankingu punktowego sprzedawców?

oznacz moderatorów
antekskosmetyki
#2 Obserwator#

poinformujcie proszę kupujących, to dla nas bardzo ważne

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@antekskosmetyki dziękuję za Twoją wiadomość! Zdajemy sobie sprawę, że to ważne i już pracujemy aby ten problem jak najszybciej rozwiązać. Ponieważ błąd nie wynika z naszej strony, nie jesteśmy w stanie określić kiedy uda się go naprawić. Jeśli sytuacja będzie się przedłużać poinformujemy kupujących. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

nadanie na UPS poza też jest niemożliwe - nie przyjmuje. Jakaś wielka awaria a pretensje do nas. Zero odp. od Allegro

oznacz moderatorów
Kickflip20
#5 Poszukiwacz#

Dzwońcie do klientów i proponujcie anulowanie + wybór innej usługi kurierskiej, i to ASAP bo znając życie temat ten zajmie sporo czasu a Wam pojadą po punktach + negatywy i 1 gwiazdka, moim zdaniem gra nie warta świeczki, bo nikt za nami nie stanie w tej sprawie i wszystko oczywiście spłynie na winnego sprzedawcę.

 

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Czy nadal jest jakiś problem połączenia się z UPS  prze Allegro .?

Zmieniłem przeglądarkę ,wyczyściłem ciasteczka a tu nic .

Ktoś coś ...??? Puk puk jest tam ktoś ?  

oznacz moderatorów
gooha-parasole
#5 Poszukiwacz#

Przesyłka nie została zamówiona.
Dostęp do API UPS jest chwilowo zablokowany, spróbuj ponownie za 30 minut.

Nie mogę nadać przesyłki za pomocą "wysyłam z Allegro" . Co robić?Zrzut ekranu (7).png

oznacz moderatorów
focus__
#9 Pomysłodawca#

Od rana mamy ten sam problem, nie działa. Allegro milczy, ciekawe kto będzie się tłumaczył "jaśnie kupującym" 

oznacz moderatorów
prezento-grzes
#11 Animator#

Dzień dobry ,od rana nie można nadać kurierem UPS pokazuje błąd !!!! Ktoś tak ma ???

oznacz moderatorów
4Msklep
#9 Pomysłodawca#

nie działa generowanie paczek allegro UPS  allegro Ups   :  Przesyłka nie została zamówiona.
Dostęp do API UPS jest chwilowo zablokowany, spróbuj ponownie za 30 minut.

oznacz moderatorów
RobertPaszek1234
#8 Zapaleniec#

Nie dziala już napewno od wczoraj rana a nawet przedwczoraj wieczorem widziałem że ktoś chciał już nadać i się nie dało... Allegro w innym wątku napisało tylko że pracuje nad rozwiązaniem.....

oznacz moderatorów
Wertexplshop
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
olaglod
#7 Wielbiciel#

tak, od rana pojawia się komunikat: "Przesyłka nie została zamówiona. Dostęp do API UPS jest chwilowo zablokowany, spróbuj ponownie za 30 minut."

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Wertexplshop @olaglod Cześć. Pracujemy już nad rozwiązaniem problemu z nadawaniem przesyłek przez Wysyłam z Allegro (dotyczy to metod Allegro Kurier UPS, Allegro Kurier UPS pobranie, Allegro UPS Odbiór w Punkcie). Bardzo Was przepraszam.

Jeśli do Wysyłam z Allegro macie dodaną  własną umowę z przewoźnikiem, możecie na niej nadać swoje przesyłki. Możecie również nadać przesyłki za pomocą innych narzędzi nadawczych (ale w innych stawkach za przesyłkę niż te wynegocjowane przez Allegro). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
gooha-parasole
#5 Poszukiwacz#

Rozumiem, że rozwiązanie problemu zrzucone na sprzedawcę. Dlaczego mam ponosić dodatkowe koszty za inną stawkę niż wynegocjowaną z Allegro. Nie mam własnej umowy z przewoźnikiem UPS.

oznacz moderatorów