anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Payu a przelew na konto firmy

kostas11
#21 Demiurg#

@msniezek @cloudcloud @_HolaOla_ @nat_not Możecie mi zmienić ręcznie  na opłacone, gdyż klienta zamiast zapłacić Payu na konto allegro zrobiła przelew na konto firmowe ( właśnie je usunąłem z zakładki o sprzedającym ) i nie mam danych do wysyłki Allegro Pocztex Kurier 48, pobiera mi dane do wysyłki z konta a nie te co były w mailu w formularzu o rozpoczętej płatności 😞 😞 😞 😞 

Nr płatności

5eb99361-e0a4-11ea-ba6b-b5261e51f585

Metoda płatności

Płacę przelewem tradycyjnym

Numer zamówienia

5e8e3da2-e0a4-11ea-97d9-dfe9b9802b7d

________
Κώστας
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Tutaj nie mamy takiej możliwości, ale już działam w Twojej sprawie i postaram się pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Niestety w takim przypadku nie ma możliwości, abyśmy ręcznie zmieli status tej płatności. Z uwagi na to, że środki nie trafiły na Twoje konto w Allegro Finanse,  status tej płatności musi taki pozostać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  ogólnie to jest do ogarnięcia choć trochu zachodu, problem jest taki że jak importuję paczkę do EN nieopłaconą to mam dane konta a klient zmienił adres przesyłki gdybym tego nie sprawdził w mailu to by poszło na błędne dane ( powinny być pobierane dane z formularza dostawy ) do poprawienia  😞 potwierdziłem już adres i poprawiłem 😉

Dzięki, rzadko się coś takiego zdarza ale warto to dopracować, ja już usunąłem nr konta z zakładki 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów