anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z przesyłką wysłaną 13.06. - Allegro OneBox

SilverLadyAnna
#10 Popularyzator#

13 czerwca klient kupił u mnie korale. Wysłałam je 14 czerwca przesyłką Allegro OneBox (z Krakowa do Krakowa). Nr przesyłki A000Q68HM8  Przesyłka nie dotarła.

SilverLadyAnna_0-1718880844824.png

 

U mnie  przesyłka widnieje jako odebrana przez klienta, u klienta jest zupełnie coś innego. Zrzut poniżęj 

SilverLadyAnna_1-1718880952722.png

Klient czeka. Co możemy zrobić?  

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

SilverLadyAnna
#10 Popularyzator#

I jeszcze jeden zrzut od klienta, że przesyłka została rzekomo odebrana przez kuriera. I co się z nią stało, bo ja jej nie otrzymałam.

SilverLadyAnna_0-1718881211241.png

 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@SilverLadyAnna Weryfikujemy tę sprawę. Odezwiemy się do Ciebie w wiadomości mailowej.

oznacz moderatorów

SilverLadyAnna
#10 Popularyzator#

Dziękuję za przekazanie sprawy dalej. Jednak na razie nie uzyskałam pomocy poza 2 mailami do mnie, że wyjaśniacie sprawę. A klient czeka.... A niezawinionego negatywa dostanę ja.... 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SilverLadyAnna  Ja  tylko chciałbym skomentować twoje twierdzenie że klient odebrał przesyłkę.  Moim zdaniem nie odebrał,  na załączonym obrazku przy pozycji  "Przesyłka odebrana" brakuje daty odbioru no i  trasa przesyłki nie zmieniła jeszcze koloru na niebieski więc jeszcze w to miejsce nie dotarła.

Z tego co tutaj ludzie piszą to domyślam się że przesyłka utknęła w słynnej już sortowni w Zabierzowie.  Nie wiadomo kiedy ten problem zostanie rozwiązany ale może to potrwać wiele lat...

A swoją drogą to gratuluję kreatywności twórcom aplikacji.  Łatwo można zasugerować nieświadomemu użytkownikowi że przesyłka już dotarła nawet gdyby jeśli by nie została nawet wysłana.

oznacz moderatorów