anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z "Wysyłam z Allegro" w BaseLinker - Automatyczny wybór dostawy "Allegro Paczkomaty InPost"

MAMY ROZWIĄZANIE!
aloc_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Jestem użytkownikiem usługi "Wysyłam z Allegro" oraz używam integracji dla tej usługi z systemem BaseLinker.

Mam problem odnośnie nadawania przesyłek za pomocą: "Allegro Paczkomaty InPost".

Gdy mój klient na Allegro wybierze "Sposób wysyłki: "Allegro Paczkomaty InPost" to komunikat trafia do systemu BaseLinker oraz
integracji "Wysyłam z Allegro (Allegro.pl)".

W tym miejscu jest prawidłowo:

załącznik:
"prawidlowo-paczkomaty1.jpg"

prawidlowo-paczkomaty1.jpg

Jednak nie działą to jak powinno i przy tym sposobie wysyłki nie następuje automatyczny wybór z listy rozwijanej z przewoźnikami
i zaznaczona domyślnie jest pierwsza pozycja z listy. tzn. "Allegro International Odbiór w punkcie Czechy", a powinno być ustawione automatycznie "Allegro Paczkomaty InPost".

Zaznaczenie automatyczne wygląda aktualnie tak:
"Allegro International Odbiór w punkcie Czechy" - BŁĘDNE USTAWIENIE
"blad-paczkomaty1.jpg"

blad-paczkomaty-1.jpg

Natomiast powinno wyglądać ono tak:
"Allegro Paczkomaty InPost" - PRAWIDŁOWE USTAWIENIE

załącznik:
"blad-paczkomaty2.jpg"

blad-paczkomaty-2.jpg

Poproszę spojrzeć na screeeny z załącznika. Ich opis jest zawarty w treśći powyżej.

Czy da się naprawić ten błąd?

Nigdzie w sieci nie można znaleźć rozwiązania oraz w konfiguracji integracji nie ma podobnych ustawień...

Pozdrawiam,
Łukasz

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
ares_
#14 Krzewiciel#

@aloc_pl 

Przesyłki InPost nadawaj nie przez integrację Wysyłam z Allegro tylko InPost Paczkomaty. Musisz mieć konto na manager paczkomaty i połączyć je z Allegro a później z BaseLinkerem.

oznacz moderatorów
aloc_pl
#7 Wielbiciel#

Bardzo Dziękuję za  pomoc w rozwiązaniu problemu. Spróbuję tego rozwiązania 😉

Pozdrawiam,
Łukasz

oznacz moderatorów