anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z uszkodzonymi przesyłkami przez firmę InPost

Nad-Maks
#8 Zapaleniec#

Obecnie prowadząc dosyć dużą sprzedaż na Allegro mam problemy z firmą InPost która odmawia mi wypłaty odszkodowania za uszkodzenia przesyłek kurierskich wysyłany tą firmą. Otrzymując kolejne z kolei już decyzję o odmowie wypłaty odszkodowania jak rowniez odmowne decyzje w sprawie moich odwołań zasięgnąłem kontaktu z pracownikiem Allegro w sprawie pomocy w przedmiotowej kwestii. Obsługa klienta to jest sprzedawcy na Allegro wysłała mi wiadomość której screen zamieszczam poniżej. Pokazuje to tylko w jaki sposób Allegro traktuje sprzedawców i zezwala na dokonywanie szkód przez firmy kurierskie przede wszystkim firmę InPost. Jeśli tak wygląda obsługa Allegro oraz sprzedający nie ma ma szansy na uzyskanie jakiejkolwiek pomocy ze strony portalu Allegro z przedmiotowej kwestii to do czego Allegro chce doprowadzić takim postępowaniem?

IMG_20221025_141943.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Nad-Maks nie widzimy obrazka dopóki nie zatwierdzi moderator

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Nad-Maks
#8 Zapaleniec#

Zgłaszając problem pracownikowi Allegro na początku rozmowy, polecił mi on usunięcie metody dostawy firmą InPost oraz nie korzystanie z tej firmy kurierskiej

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Nad-Maks napisz co wysyłasz, jak pakujesz, czy klienci zgodnie z prawem spisują protokół szkody itp. jaki jest powód odmowy ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Nad-Maks
#8 Zapaleniec#

W tym wypadku były to plastikowe produkty do domu zapakowane w oryginalne opakowanie producenta kartonowe, następnie owinięte folią bąbelkową oraz włożone do innego nowego opakowania kartonowego. Dostawa paczkomatem dlatego sporządzony był poprawnie formularz reklamacyjny. Wypełniając formularz reklamacyjny dołączyłem zdjęcia kartonów opakowań i wszelkie inne jakie były potrzebne. Nie ma innej opcji aby sporządzić protokół elektroniczny bez dołączenia zdjęć. Mimo to InPost uznał że nie posiada zdjęć uszkodzonego przedmiotu, gdy odwołałem się od tego informując ich jak wygląda ich procedura zgłaszania protokołów reklamacyjnych stwierdzili że zdjęcia jednak mają, ale niewystarczająco zabezpieczyłem przesyłki ponieważ powinienem jako nadawca przewidzieć że mogą one ulec uszkodzeniu

oznacz moderatorów