anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem pełnej historii operacji.

kontaktD
#10 Popularyzator#

Witam.

Wygenerowalismy historię wpłat. Jednak nie zaciągnęło pełnej transakcji. Brakuje sprzedaży  dni od 18-22.04. W tym czasie była sprzedaż. 

Czy tylko u mnie taka sytuacja?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kontaktD nie mamy podobnych zgłoszeń, spróbuj proszę jeszcze raz wygenerować zestawienie, zrób zrzut ekranu z widocznymi datami na zleceniu, a jeśli problem się powtórzy podeślij proszę zestawienie, zrzut oraz link do tego wątku na spolecznosc@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kontaktD
#10 Popularyzator#

Niestety brakuje mi wydruku z 4 dni. Co dziwne,  numeracja stron wydrukowanych się zgadza, a ewidentnie brakuje jednej  kartki.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kontaktD Dziękuję, otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie mejlowe — bardzo proszę o przesłanie zrzutów całego ekranu z widocznym adresem URL, datą oraz godziną. Przekażę wtedy tę sprawę do Działu technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kontaktD
#10 Popularyzator#

Pisałem wiadomość jak poradziła wczoraj moderatorka Monika na adres spolecznosc@allegro.pl. Zrobiłem zrzut całej kartki wydruku , gdzie widać brakujące dni. 

oznacz moderatorów

kontaktD
#10 Popularyzator#

Czy doprawdy cała rzesza sprzedawców nie ma problemu z wygenerowaniem pełnej historii sprzedaży?? 

Czy tylko u mnie taka historia? 

Allegro milczy, ja kombinuje bezskutecznie..??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kontaktD Przekazałam te materiały do odpowiedniego zespołu, ale tak jak pisałam wyżej — potrzebne będą zrzuty całego ekranu (łącznie z adresem URL, datą oraz godziną), a także sam plik, który generujesz. Nie mamy innych zgłoszeń podobnego problemu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kontaktD
#10 Popularyzator#

Zrzuty i pobrane zestawienie zostało wysłane na adres  spolecznosc@allegro.pl

 

oznacz moderatorów