anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawieniem ofert z pliku

Smart_House_pl
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Czy może ktoś podpowiedzieć jak uzupełnic plik z ofertami aby naprawić te błędy?Screenshot_2.png

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Smart_House_pl Wyślij proszę ten plik na adres spolecznosc@allegro.pl i podaj wiadomości link do bieżącego wątku. Wyjaśnię to z Działem Technicznym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Smart_House_pl
#7 Wielbiciel#

Przesłane, dziękuję.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Smart_House_pl Dzięki! Wrócę tutaj z informacją, jak tylko uzyskam odpowiedź w konsultacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Smart_House_pl Wracam do Ciebie z odpowiedzią. Proszę, abyś uzupełnił brakujące dane zgodnie ze wskazówkami w pierwszej kolumnie. Dla niektórych ofert nie ma opisów, itp. - w tym problem. 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Smart_House_pl
#7 Wielbiciel#

Problem jest taki, że te puste komórki są według normalnego wystawiania ,,opcjonalne''. Nie mogą one pozostać puste? Wszystkie aukcje na zdjęciu, które się nie wystawiły to ręczne sekatory. Czy ja naprawdę muszę wypełniać w nich takie komórki jak: pojemność akumulatora, napięcie itp.?

oznacz moderatorów

Smart_House_pl
#7 Wielbiciel#

I jeszcze dla przykładu od 90 do 129 wiersza każda komórka która jest na biało jest wypełniona, a aukcje niewystawione. Nie ma informacji co dokładnie mam poprawić.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Smart_House_pl W dalszym ciągu wyjaśniam Twoje zgłoszenie. Prosiłabym Cię jeszcze o przesłanie pierwotnego pliku (nie raportu) na wskazany wyżej adres. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Smart_House_pl
#7 Wielbiciel#

Dziekuję, plik przesłany.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Smart_House_pl Wczoraj otrzymałam od Ciebie plik, w którym wygląda na to, że wszystkie oferty zostały wystawione. Czy to na pewno właściwy plik? 

w_kiwi_0-1697518621511.png


Do weryfikacji potrzebuję pierwotny plik, który próbowałeś wgrać oraz plik raportu, z którego dodałeś zrzut ekranu. Niestety raport, który wysłałeś wcześniej się nie otwiera. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Smart_House_pl
#7 Wielbiciel#

Przesłałem jeszcze raz ten plik tylko zapisany jako .xlsm zamiast .csv.  Raport jest za duzy aby wysłać go mailem więc wysłał się jako link do dysku Google. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Smart_House_pl Dziękuję za raport, ale potrzebuję jeszcze plik, który pierwotnie wgrałeś. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Smart_House_pl
#7 Wielbiciel#

Przesłałem jeszcze raz pierwotny plik - nazwa ,,plik 1000 ofert gotowy''

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Smart_House_pl Dziękuję! Widzę, że prowadzisz również korespondencję mailową z doradcą w tej sprawie. Przesłałam prośbę o jej ponaglenie. Być może uda się tam szybciej otrzymać odpowiedź. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów