anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wysyłką przesyłek kupionych przez Allegro - Poczta Polska

WEBXpl
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wysyłaniem przesyłek przez Pocztę Polską. Zamawiam paczki przez dedykowany panel allegro, drukuję etykiety i zanoszę na pocztę, jednak...

Od piątku mam problem z nadaniem paczek... panie na poczcie dostają informacje o "nieważnej umowie" i nie przyjmują przesyłek. Zapłaciłem za te przesyłki, ale zapewne jest jakiś błąd w systemie, bo w sobotę wygenerowałem nowe paczki i to samo... Ani tych piątkowych nie mogę wysłać, ani sobotnich, ten sam błąd w kilku placówkach PP.

Czy ktoś ma podobnie?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję Wam za wszystkie przykłady zamówień, które tutaj wskazaliście. Otrzymaliśmy z Poczty Polskiej potwierdzenie, że rzeczywiście występowały problemy z nadaniem przesyłki Allegro Przesyłka polecona, ale błąd został już odnaleziony i naprawiony. Czekamy jeszcze na aktualizacje danych w placówkach Poczty, ale jutro rano problemy z nadaniami nie powinny już występować. 

Uprzedzając Wasze pytania, jeśli chodzi o potencjalnie, negatywne komentarze, bardzo proszę Was jeszcze o cierpliwość. W tej chwili wciąż pracujemy nad tą sprawą, dlatego wrócę do Was z odpowiedzią, gdy otrzymam więcej informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LoftDog
#8 Zapaleniec#

Dziś występuje ten sam problem. Panie na poczcie informują o nieważnej umowie. Nr zamówienia 8fb2ecc0-5143-11ed-a8f5-4dd7356471e0 numer przesyłki 00159007738207344853

oznacz moderatorów

Sklep_Kosmos
#7 Wielbiciel#

Tak, u mnie też, 3 paczki dziś odrzucono, wszystko jak powyżej, nieważna umowa czy coś, nr zam i przesyłki:

5b206e54-5329-11ed-b63d-a5f2f240414f : PX6061447756

- 8cdc6a10-5339-11ed-b63d-a5f2f240414f : PX6061440485

11e08720-51f8-11ed-9dcd-5993cd6b9b11 : 00159007738206509376

 

oznacz moderatorów

LoftDog
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  proszę o jakieś informacje 

oznacz moderatorów

lejemyswiatlo
#8 Zapaleniec#

Właśnie miałem tworzyć ten wątek bo trzeci raz Pani z poczty odesłała mnie z identycznym problemem i szukam wszędzie rozwiązania. Na żadnym etapie nie widzę różnych umów do wyboru, jest ciągle ta sama, a Panie na poczcie bezradne. Podpinam się więc pod pytanie.

oznacz moderatorów

ForBajk
#10 Popularyzator#

Allegro miało umowy z pocztą polską do 21 października i jej nie przedłużyli w terminie. Stąd ten problem, a my mamy za to odpowiadać. Generalnie powiedzieli, że do 15.00 dzisiaj naprawią. Zobaczymy 

oznacz moderatorów