anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze skanowaniem etykiet Olen, DHL i DPD

MULTICAR
#7 Wielbiciel

Dzień dobry, magazyn przy pakowaniu używa głownie Allegro Sales Center do obsługi paczek.
Jest problem z obsługą paczek z etykietami Orlen, DPD oraz DHL.

Problem jest taki, że w Allegro jest numer paczki Allegro (ADXXXXXXXXX). A wszystkie kody do zeskanowania na etykiecie są kodami wewnętrzny przewoźników. Powoduje to, że nie da się na podstawie skanowania czytnikiem kodów kreskowych tych etykiet przyporządkować ich do zamówień. Trzeba ręcznie wpisywać loginy lub numery paczek. Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0