anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problemy ze zwrotem środków

MikamelX
#8 Zapaleniec#

Witam mam problemy ze zwrotem środków gdy nie ma ich w danym momencie na koncie PayU. Wogóle nie idzie kliknać przycisku do zwrotu, tak mam już od kilku ładnych dni. Jest napisane jak byk 

"Jeśli nie masz wystarczających środków, spróbujemy zlecić zwrot w ciągu najbliższych 24 godzin."

Ale nic z tego wcale nie idzie kliknąć tej opcji.
Mam tak na kilku komputerach i przeglądarkach
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

MikamelX
#8 Zapaleniec#

to nie jest odpowiedz, napisalem że nie idzie kliknac przycisku Zwróć Wpłatę

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@MikamelX 

Jak nie masz środków na koncie, to nawet jakbyś mógł kliknąć w ten przycisk, to nic ci po tym. No chyba, że spodziewasz się w najbliższym czasie nowych wpłat od kupujących.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sophie-bunny Jemu chodzi o zapewne te 24h.😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MikamelX czy pojawia się taki komunikat?

la_nika_0-1624022526150.png

Tam nic nie trzeba klikać jeśli wystarczające środki pojawią się na koncie to zwrot zostanie wykonany automatycznie. Np. wczoraj o 22:03 taki zwrot został zlecony. Czy to ten z którym wcześniej miałeś problemy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MikamelX
#8 Zapaleniec#

Czy ja nie piszę jasno? Przycisk jest nieaktywny bez najmniejszej reakcji na moje klikanie, nie wyskakuje żaden komunikat.

System powinien przyjac zlecenie pomimo braku środków ale tego nie robi. Jeśli tylko środki sie pojawią i są wystarczające nagle w magiczny sposób przycisk zwróć wpłatę działa...

Jeśli brakuje choćby grosza to nie reaguje.

oznacz moderatorów

MikamelX
#8 Zapaleniec#

i teraz to samo

Dostępne środki

Jeśli nie masz wystarczających środków, spróbujemy zlecić zwrot w ciągu najbliższych 24 godzin.

ŚRODKI PRZELEWY24

47,00 zł
 
JA muszę zwrócic wiecej czyli akurat 49zł a przycisk zwróć wpłatę znów nie reaguje na klikniecie...
Czyli jesli srodki nie mają wpływu na mozliwosc zlecenia zwrotu- ewidentnie blad po stronie serwisu allegro
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MikamelX, widzę, że Twój problem jest konsultowany z zespołem technicznym. Proszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MikamelX
#8 Zapaleniec#

Zespół techniczny nie rozumie problemu i nie odpowiada od kilku dni dlatego zadałem pytanie tutaj bo liczyłem że nie tylko u mnie taki problem występuje

oznacz moderatorów